Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már valami paranormális...

Volt már valami paranormális élményed?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen volt?

Mi volt?

Hogy élted meg?

Mit reagáltál rá?

Mennyi idős voltál akkor?


Szkeptikusok kíméljenek!



2020. okt. 22. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer a Bükkben egy erőtérbe kerülve hirtelen megmerevedett a testem és 10 centiméternyire elemelkedtem a talajtól, mindez kb 20 másodpercig tarthatott, majd a földre zuhantam. Olyan erőtlennek éreztem magam, hogy 2 percig csak feküdtem az avarban, ahol egy seregély raj húzott el felettem az égen, melyet egy pinty vezetett. Furcsa volt. Utánaolvasva aznap a Merkúr és a Szaturnusz energiái befolyásolták a Föld mágnesességét én pedig pont jókor voltam jó helyen, vagy éppen rosszkor rossz helyen, nézőpont kérdése.
2020. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Aha! Ehhez nekem most este van😂
2020. okt. 22. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Minden egyes válaszom az ezotéria kategóriában egy paranormális élmény.
2020. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 kretens ***** válasza:
96%
Igen volt.Szellemet láttam.Féltem is sokáig és nem hagyott nyugodni a dolog.Azért annyira mindig is tisztában voltam saját magammal hogy nem vagyok mentálisan beteg és nem drogozok tehát nyomozni kezdtem hogy mi is volt ez.Ez egy erdős tájvédelmi körzetben történt.Először arra gondoltam hogy sok növény sok illatanyag keveredik plusz volt egy kis mocsaras rész is és esetleg bomlás során keletkező ritka gázkombinációk tréfálták meg az elmémet.Rovarcsipést se találtam magamon hátha esetleg nincs tudomásom rovarméreg érzékenységről amely szintén kiválthat hallucinációt.Na ezek után már teljesen biztos voltam abban hogy amit láttam valós volt.Ez nappal történt.Sétáltam a szép és nyugott erdőben amikor előttem kb 20-méterre a földúton keresztbe átfutott egy átlagos magasságú átlátszó emberformájú valami.Annyi emlékem még maradt a történésből hogy a magas idősebb fákat kikerülte viszont a kisebb fiatal fákat nem.Simán áthaladt rajtuk.Ez utólag elgondolkodtatott és van erre egy saját elgondolásom.Mi van ha ilyenkor nem is elhunyt emberek szellemét látjuk hanem egy korábbi vagy jövőbeni történés válik láthatóvá?
2020. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen volt
2020. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Nekem kettő is volt. Az egyik akkor történt, amikor a nővérem gyereket szült. Ebben az volt a paranormális, hogy nincs is nővérem. Nem is csoda, hogy a leszült kisfiú 2 szarvval született.

A másik egy sátorozáskor volt, amikor beàzott a sátor. Az meg azért érdekes, mert nem is volt eső.

2020. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, ez felettébb érdekes, mert hasonló dolgok velem is történtek. Nekem nem a sátor, hanem a nadrágom egy része ázott el, de akkor sem esett az eső. Hogy mikre képesek ezek az ártó lények!!44!
2020. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#4! Nagyon érdekes! Amúgy örülök, hogy megvizsgáltad racionálisan is, mert ismerek olyat, aki belerúg egy székbe, az odébbcsúszik és megijed.


#6! Az elsőr nem tudtam hova tenni, de a második nagyon érdekes.

2020. okt. 22. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez tiszta hülye XD
2020. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Elso vagyok.


Kérdező, mi olyan hihetetlen ezen? Tán szkeptikus vagy? Ha az lennél, ne hidd el, de akkor tok fölösleges volt leírnom az élményemet. Különben már az ókori Egyiptomból is fennmaradtak írások, amelyek hasonló tapasztalásokról számoltak be, nézz utána.

2020. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!