Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal apukám temetése után egyházban aludtunk, ami nem is lett volna fura de az este még is az volt.

A temetés után haza mentünk, anyu már akkor mondta hogy nagyon nyomasztó érzés van rajta.

Nem hittem neki nevettem, hogy biztos a temetés miatt.

Este lefeküdtünk aludni majd éjszaja egyóra felé azt hallom, ahogyan anyu kiabál


-Segítség, megfulladok, szállj le rólam.


Bementem de nem láttam senkit, közelebb léptem anyuhoz és megszólaltam hogy anyu ébredj.


Anyu felkelt rá de rémült volt azt mondta apu akarja megölni, hogy nem tud meg nyugodni.

Azóta nem volt ilyen de anyut inkább magamhoz költöztettem szerintetek mi lehetett?



2020. okt. 24. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Anyudat nagyon megviselte apud elvesztése és az ebbõl kialakuló stressz így jött ki rajta.Jó is hogy magadhoz költöztetted, kell neki a társaság.
2020. okt. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alvási paralízis. Stressz hatására jöhet elő.
2020. okt. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
35%
Apukád olykor nagyon szigorú tud lenni.
2020. okt. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apud, vagy valami lecke.
2020. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem akartam így pikk-pakk kiírni amit #2 írt, hanem előbb rá akartam kérdezni, hogy amikor ez történt anyuddal akkor utána nem mondta, hogy pontosan mit érzett amikor azt kiabálta: "Segítség, megfulladok, szállj le rólam." ? Már úgyértem fizikálisan. Félre ne érts, egyáltalán nem arra gondolok, hogy megőrült, hanemarra amire #2 is.
2020. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2020. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!