Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan akinek a gyereke...

Van itt olyan akinek a gyereke szellemet látott, vagy ő maga tapasztalt valamit a túlvilágból gyerekkorában?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a választ már leírtam egy másik kérdéshez, de újra bemásoltam.


31 éves sztori.


Gyerekként sokszor aludtam a nagyinál. Falun élt egy akkor 123 éves házikóban.

Kölyökként is rendszeresen felébredtem éjszaka, de a megtapasztalt élményem egyszeri volt.

Elmentem az újonnan kialakított mellékhelyiségbe, de csoszogó lépteket hallottam. Azt hittem a mamám jött utánam. Az volt a furcsa, hogy olyan sokáig hallottam, hogy annyi idő alatt már oda kellett volna érnie hozzám, meg kellett volna pillantanom. Miután csend lett a legnagyobb nyugalommal mentem vissza a helyemre. A nagyi, és a tesóm aludtak mint a bunda. Lefeküdtem, és megjelent felettem valami. Leírni is nehéz, olyan volt mint egy halvány fénnyel derengő, lebegő füstgomolyag. Az ablak felé bámultam, hátha valami jármű fénye, lakótelepi gyerekként tudtam milyen az. De ez nem autó fényszóró, vagy dinamós kerékpárlámpa bekúszó fénye volt.

Percekig félelem nélkül néztem, majd elhalványult, és szertefoszlott.

Akkor még az újságokban sem írtak szellemekről, az internet sem létezett, a beszédtémáink sem erről szóltak.

Évekkel később gimnazistaként a Bravo újságban olvastam egy hasonló történetről, és hálát adtam az égnek, hogy a jelenség pillanatában a boldog tudatlanság védett meg a szörnyethalástól.

Soha többet ilyet!

2020. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez valami asztrál cucc lehetett,

azokra jellemző, hogy halvány fénnyel derengenek. De csak sötétben látod ilyennek. Nappal vagy ha fény van, akkor áttetsző, vagy lehet észre sem vehető. Most a szellem jelenségekre gondolok. Mert ezeken a derengő jelenségeken kívül még bármi mást is láthatsz..

2020. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "ausztrál cuccot" akkor láttam először életemben, de közé sem volt a fizikai világhoz.

Viszont a csoszogó léptek hangja, mely tisztán hallható volt, de senkitől sem származhatott, mert mindeki aludt elég 'szellemes' volt.

2020. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
köze*
2020. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!