Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinek volt már termèszetfelett...

Angel3000 kérdése:

Kinek volt már termèszetfeletti megtapasztalása?

Figyelt kérdés

#hang #angyal #Szellemlèny #Fekete árnyfigura #Törtènèsek
2021. jan. 8. 01:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van, amióta az elhunyt férjem házában lakom. Fekete árnyak éjszaka, kattogás, reccsenés.
2021. jan. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt haverom mesélte (amikor ezt mesélte nekem,24 éves volt,meghalt szegény hasnyálmirigyrákban,3 és fél hónap múlva töltötte volna be a 29. életévét),hogy egyik éjszaka,azt nem tudta hogy pontosan hánykor,mert hót kómás volt,valamikor talán éjfél után,ment a wc-re,a szobájából kilépett és közvetlen mellette volt a fürdőszoba ajtó,és tőle előrefelé kb. 5-6 méterre a bejárati,ami faajtó volt,középen állított téglalap üveggel.Szóval nyitna be a wc-re,amikor oldalirányban a szeme sarkából fényt érzékel kintről.Először azt hitte a vonat fényszórói azok,mert az állomás mellett laktak,de utána rájött hogy nem,mert ez közvetlenül az udvaron van.A következő gondolata az volt,hogy elemlámpa fénye lehet csak,biztos valaki bemászott hozzájuk a körte miatt.Már épp ment volna,hogy fölkeltse a tulajt (mivel albérletben lakott ott),de ekkor egy éles sípoló hangszerű valamit érzékelt a fülében.Már eléggé elkezdett parázni,de kíváncsi is volt,hogy mi lehet az,mert utána megint kapcsolt hogyha valaki elemlámpája lenne,akkor az mozogna,mivel őt nem vehette észre,mert nem kapcsolt az előszobában villanyt.Így hát odament a kisablakhoz,de miközben lépkedett az ajtóhoz,a fény egyre halványult,félrehúzta a függönyt,és látta hogy egy emberi alak áll a körtefa mellett,és mintha őt nézné,de az arca nem látszott,mert a fény addigra már megszűnt,teljesen sötét volt a körvonala,pedig a sínek melletti lámpák nagyjából adtak egy kis fényt az udvarnak.Szóval ő csak nézte ezt az alakot,várta hogy mikor mozdul meg,és közben ő maga is levolt teljesen dermedve,de félt elfordítani a tekintetét,mert nem tudta hogy akkor vajon mi fog történni.Egyszer csak az alak elkezdett az ajtó felé,ő azt mondta hogy olyan volt mintha suhant volna a levegőben,de egyúttal ahogy közeledett,a fény is megint elkezdett szép lassan kivilágosodni az alakja körül,és akkor látta hogy nem igazán suhan,hiába hogy a föld fölött volt kb. 20 centire,hanem irgalmatlan tempóban mozgatja egymás után a lábfejeit.És akkor pillantotta meg a nagyanyja arcát,aki picit oldalra billentette a fejét,és egyre gyorsabban és gyorsabban haladt az ajtó felé,miközben ezt kérdezte tőle.Hogy:Nem ismersz meg,nem ismersz meg?Ő magához tért a kábulatból,föltépte az ajtót és berontott a fürdőszobába,a kilincs a kezébe maradt,így az ajtót nem lehetett rendesen már bezárni.Nekivetette a hátát,és közben hallgatta ahogy egy kisebb csörömpölés és csoszogásszerűség hallatszik kintről.És megint megszólalt a hang:Hamarosan úgyis találkozunk,magammal foglak vinni.Ennyi történt,ő amíg nem hajnalodott,ott reszketett a földön,hátával még mindig az ajtónak feszülve.Nagyon örültem neki amikor ezt elmondta nekem,mert náluk voltam,este volt (mert egy ideig én is náluk laktam),hogy a nagyanyja és nagyapja pár éve haltak csak meg.Nagyon szerették őt,(jobban mint a szülei)megadtak neki mindent kisgyerek és fiatalkorában,vettek neki dobfelszerelést,motrot,bokszzsákot,stb.,ő viszont volt hogy meglopta őket,pedig nem lett volna rá szüksége,mert ha kér,adtak volna neki szívesen pénzt.És ő még a temetésükre se ment el,mert éppen valamelyik haverjánál voltak berúgva,és hogy azóta se ment ki,még csak a sírjukhoz se.
2021. jan. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Sosem feledem nagyim meghalt én nála laktam és aludtam a szobában már éjfél után volt.

Van a szobába egy kovácsolt vas ajtós szekrény és érdekes az ember még alvóként is fel kell ha nézi valami.

És két vörös szempár nézet ebből a szekrényből az üvegen keresztül,este lefekvés előtt nagyi rózsafüzérét felakasztottam a gyertyatartóra ami csak úgy lógott lefelé.

És a füzér így az ágy és a szekrény közé került a lényeg hogy két vöröslő szempár és a füzéren a kereszt hó fehéren ragyogott .

Pár pillanatnak tűnt ? És egyszer csak eltűnt a vörös szempár és vissza aludtam .

2021. jan. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

2x is előfordult, hogy mikor felébredtem még nem tudtam mozogni. A fal felé fordulva feküdtem az oldalamon és éreztem, egy nő hajolt fölé. Szó szerint éreztem a leheletét a nyakamon. Próbáltam volna oda fordulni, hogy láthassam őt teljesen, de csak a szemem tudtam mozdítani a testrészeim mintha kőből lettek volna.

Ez volt a legkonkrétabb, de többször is láttam már szellemeknek vélt alakokat egy-egy pillanatra. Egyik albérletembe is egészen tökéletesen láttam a periférikus látásomban egy fiút többször is, de mire oda kaptam a fejem, már sehol se volt persze

2021. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
ha behunyom a szemem éjjel az erdőben, és erősen koncentrálok látom az élőlények körvonalait...ez az?
2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia 5-ös , - ha behunyod a szemedet, nem látsz semmit!
2021. jan. 8. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Privátban mesélhetek.
2021. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
4-es,a perifériás látással hogyan tudtad kivenni tökéletesen, hogy az egy fiú? Úgy max csak homályos alakot látunk.
2021. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

honnét tudod mit látok behunyt szemmel? Az lehet te nem látsz...de az lehet afantázia is.

lehunt szemmel azt látsz amit akarsz csak a képzelet szab határt.


"Behunyom a szemem, mivel látni akarok."

Paul Gauguin


Az hogy a szem/látás hiányában az érzékszervek valamilyen szinten kiélesednek az tény. S az érzékszervek fejleszthetők.

Az egyik legalapabb az 5 érzékszerven túl a megérzés, hogy figyelnek, ha kizárod a zavaró tényezőt pl. a látást akkor a pontos irányt s helyet "látod"/érzékeled. (gyerekkén bújócskánál mi ezzel játszottunk, s az élőlények körvonala is inkább egy pirosas-sárgás paca )

szóval nem nem természetfeletti, inkább ösztön csak ma már nem fordít rá az ember akkora figyelmet.


[link]


a látás mint olyan nem csak szemmel működik az agy az ingerek hatására képeket alkot... vagy az agyi tevékenységek mondjuk mikor álmodsz...

:D


Na de komolyan véve... alvásparalízisem volt 2 helyen éreztem a jobb kezem az egyik a fejem alatt, a másik lelógott az ágyról...az utóbbi volt a valós. addig míg a fejem alól le nem tettem a kezem, mármint a vélt és a valós egy helyre nem került addig nem mozgott, mintha az igazi kezem megbénult volna...ijesztő és egyben idegesítő is volt

meg láttam a mamát, éjjel mikor megébredtem, csendben figyelt az ágy szélén, talán köszöntem neki de ez már nem biztos de békésen aludtam tovább. 2-3 éves koromban hunyt el, így nem ismertem fel a jelenést, csak nem éreztem fenyegetőnek, másnap a bátyám azonosította a leírás alapján. És azt mondta, hogy gyakran előfordul nála.

2021. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Olyan 15 éve mikor nagyon bejött ez a sok ezotrtikus dolog, könyvek stb, nagyon érdekelt a téma, olvastam mindenfélét. Vettem egy ilyen angyalokkal kommunikálós könyvet is. Volt benne részletes leírás arra mit hogy kell csinálni ha pl választ szeretnél egy kérdésre.

Meditáltam a földön ülve, követtem a leírást. Azt kérdeztem mikor jön el a nagy szerelem(20 körül voltam akkor). Az utolsó lépés az volt, hogy nyisd ki a szemed és észre fogsz venni egy jelet, hangot, illatot, ha szerencsés vagy meg is szólít akár az angyal, a lényeg, hogy megkapod a választ.

Volt egy szobai hűtő/fűtő miniklíma szerűnk abban a szobában. Volt rajta kijelző is, ami mutatta az időt, dátumot.

Nem volt akkor áram alatt. Mikor kinyitottam a szemem, megjelent rajta egy dátum, júlis valahányadika 16. talán. Nem úgy, hogy mintha láttam volna egy pillanatra a szemem sarkából, hanem kb 5 másodpercig tisztán láttam, ráadásul ha be volt kapcsolva a kütyu, volt ilyen zöldes háttérvilágítása a számoknak, ekkor nem volt, csak a fekete karakterek a kikapcsolt kijelzőn, aztán eltűnt.

Én akkor úgy megijedtem, hogy soha többet nem próbáltam semmit.

Nem is történt semmi különös azon a napon, mert nem mertem elmenni se otthonról. Mondjuk lehet hogy kellett volna, mert azóta se mentem férjhez :D

2021. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!