Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak fény lények, pontosan...

Vannak fény lények, pontosan mik is ők: szellemek, fénygömbök, angyalok, nimfák, tündérek vagy démonok?

Figyelt kérdés

A közeli erdő fele sétáltunk párommal csillagokat nézni, de nem mentünk be, csak az úton sétálgattunk, nevetgéltünk, igazán meghitt pillanat volt. Amikor az erdőben fénygömböket láttunk, nem voltak sokan, maximum 10-en és mozogtak, volt amelyik gyorsan, volt amelyik csak lebegett, láttuk a fatörzseket (ahogy a gömbök minden irányba világítottak, nem lehetett zseblámpa, habár logikusan mi is először azt hittük, h valakik szórakoznak). A fények kb 3 méterre, közel voltak ezért elindultam de “elszéledtek” sehol senki nem volt, utána a telefon lámpájával szétnéztünk.

Ez 2-szer fordult elő velünk, ezután késő délután-sötétedés körül amikor öcsémmel voltunk oda, ő is látta, de nem félt, akkor nem mentünk oda, csak megálltunk egy pillanatra, tiszteletünket tettük és mentünk az úton haza.

Mik ezek a mik?



2021. jan. 8. 03:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Fénykép vagy nem igaz
2021. jan. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lápi lidérc?
2021. jan. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni van e ghost orb,emp 5.-ös aktivitás,írt e a könyvbe...
2021. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grimfox ***** válasza:
60%
Általában a magas rendű szellemeket szokták fénylénynek hívni. Nem feltétlen a megjelenésük miatt, inkább amiatt, hogy szellemi világossággal állnak kapcsolatban. Sok helyen istenségekként tisztelték-tisztelik ezeket. A különböző színes fénygömbök nem tartoznak bele ebbe a csoportba, azok lehetnek akár az embernél csekélyebb szellemi képességekkel bíró lények is.
2021. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 8. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:

"szellemek, fénygömbök, angyalok, nimfák, tündérek vagy démonok?"


Mind igaz!

-Han Solo StarWasr7


Egyébként simán lehetet szentjánosbogár nem ?


Egyébként a Szegedi boszorkányszigeten látni furcsaságokat nem ott voltatok ? :D

2021. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6., nem ott, de nem messze!

Hallottál már mástol is ilyesmiről?

2021. jan. 11. 04:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, méghozzá Gyk-n is vannak ilyen kérdések, hogy a szigeten vagy a környékén hangokat és fényeket meg egyéb dolgokat látni.
2021. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm, ez érdekel, mindjárt rá is keresek, köszönöm!
2021. jan. 11. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam fénygömbökkel, azaz gömbvillámokkal.

Intelligenciát is feltételezhetünk, de akár valami egészen más asztrál síkot is a mozgásukat tekintve.


Olyan, mint egy kaptàr, összesűrűsödtek a bejárati ajtònál és a tömegsűrítés után pedig A kivált B-re majd C - re.


Kapcsolatot próbáltak létesíteni.


B a szekrényemhez a 2. fiòkhoz jutott, könnyen lehet, hogy irányítás alatt volt.

C összement egy kismacska méretűre a vele párhuzamon a gardrób lába és szőnyeg találkozásánál., majd A egy felnőtt emberi fejmagasságon "közlekedett"... Eltűnésük mindig egy fizikai kisüléshez köthető, mindemellett kivonja az oxigént a tartòzkodádi helyén. Vákumba csalni őket egy igen más feladat, sajnos erről kevés az elérhető anyag.


Ez 2013.

2014 nyara egy orbitális gömbvillám a kert végén, akár egy portál, t~12 secundum, hirtelen jött, és összetört alattam a szék ijedtemben, mozdulni nem tudtam.

Kb egy van nagyságú volt. Hogy milyen hosszú azt nem tudom, de villogó fények jobbròl balra előzték meg az égbolton ezt a természeti jelenséget. Írjon privátban az, aki hasonlót tapasztalt.

2021. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!