Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézős történetek?

Szellem idézős történetek?

Figyelt kérdés
Történt már veletek valami para dolog?

2021. jan. 8. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer az osztállyal egy táborban úgy döntöttünk, hogy szellemet fogunk idézni. (Megjegyzem, akkor csak poénnak akartuk...). Már egy jó pár perce ott ültünk és egyszer csak valami zajt meghallottunk. Aztán hirtelen kinyitódott az ablak...

Tudom ez nem annyira para, de kb 11 évesen kész őrületnek számított.

2021. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Mi kipróbáltuk a suliban azt amikor egy papírt négyfelé osztunk, és ráírjuk, hogy yes, no, yes, no és a metszetnél két ceruzát teszünk merőlegesen egymásra. Megkérdeztük amit meg kell, megmozdul a ceruza a yes felé. Hát mondanom sem kell, összefostam magam. Aztán megcsináltuk úgy, hogy messziről mondjuk, nehogy az legyen, hogy valaki megfújta, de úgy is elmozdult, aztán mondta osztytársam, hogy ilyenkor lehet tőle kérdezni, ilyeneket kérdeztünk, hogy Charlie Charlie b.zi vagy? Meg hasonló hülyeségeket. Mostmár nem csinálnám, de gyerekek voltunk.
2021. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
:O
2021. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok!

Azóta sem értem, hogyan mozdulhatott el a ceruza, senki nem fújta meg, ez biztos. Még csak a sima beszédünkkel sem, mert mint írtam, messziről is mondtuk, és akkor is elmozdult. Meg pont akkor, amikor kérdeztünk tőle valamit. Egyépként kiderült asszem, hogy Charlie b.zi.. Emlékeim szerint a ,,yes"re ment a ceruza.

2021. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!