Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki ért egyet azzal hogy a...

Ki ért egyet azzal hogy a démonok nem egészen gonosz lények akik még egymás iránt sem éreznek szeretetet sem a gyerekeik iránt? És ki mondja az ellenkezőjét hogy még újszülötteket is megesznek élve?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Én még eggyel sem találkoztam, de szerintem senki más sem, mert nem léteznek.
2021. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem ki hisz bennük vagy ki nem:) látom figyeltél.
2021. febr. 4. 15:05
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a fizikai világnak is megvannak a maga ragadozói, úgy a nem fizikai entitások közt is vannak olyanok, melyek létének szerves része a ragadozói magatartás. Sokan tévesen gonosznak képzelik őket, pedig csupán a természetük szerint viselkednek. Az pedig hogy, léteznek-e vagy nem, azt mindenki eldönti magában.
2021. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Nézzél bűbájos boszorkákat. Ott egészen különböző démonok is vannak.
2021. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Hm. Vega vagyok és nem eszek embert sem ember gyereket. Az energiát szívom el és ráveszem hogy a kedvencemet állítsák elő. Ha innen nézzük az emberek hangolható reaktorok amik korlátlan mennyiségű táplálékot jelentenek. Minden gondolat irányításra szolgál az események között és az események okozta különféle érzések, az étlap. :)


Üdv. Egy démon



(Természetesen viccnek szántam)

2021. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Grimfox ***** válasza:
A vega démon a vegánok negatív érzelmein élősködnek? A haragon, hogy valaki állatokat eszik például? A PETA kifejezetten gazdag kínálatot nyújthat negatív érzelmekből.
2021. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben vagyok vega hogy fizikailag nem eszek embereket. :)
2021. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem akarlak leszólni vagy ilyesmi, de szerintem ezen teljesen felesleges gondolkodni. Ez ugyanaz, mindenki eldönti magában, mint a létezésüket, úgy a természetüket is.
2021. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát azért leírom a tapasztalataimat s vagy elhiszolitek v sem.

Spiritualis Sátánizmusba kezdtem. Akik úgymond rávezettek azt írták h csupa jósagosak stb. De feltétel az h gyűlöld a zsifókat s h csinalj rituálékat ellenük. Én sok negatív dolgon memtem keresztul.

útáltam h gyulolnom kell a zsidokat stb. levettem a beavatásomat. utanna neztem h Salamon aki leírt mindent a démonokról- azaz a démonlexikon stb. mind ő írta stb. Salamon zsidó volt. Dávid az apja aki szintugy zsido volt. erdekes h utalni s ellene kell lenni a zsidóknak mikozben pont h zsidok allitottak h a demonok jok....sok mindennek utanna neztem s naci kamu az egesz spiritualis satanizmus.


akikkel beszelgettem:

Agares a krokodilja is megjelent.

Beleth a macskája is megjelent.

azt erositettek meg h ok nem gyulolkoznek s nem rasszistak. meg a ciganysagot is megemlitettek s Beleth kifejezetten kedveli oket.

Belial azt mondta h ő az első démonfaj legutolsó tagja s nem azt állitja amit sok satanista h a bukottak kozott o volt a legelső stb.

Bifron megsértodott h szörnynek állitják be.

tehát amit a sátánisták állitanak az sem igaz.

2021. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem gonoszok.

én annak a híve vagyok, hogy minden tiszta a maga helyén

2021. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!