Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hozhat valaki szellemet a...

Hozhat valaki szellemet a házunkba?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, én sem hittem benne, de kezdett megijeszteni a dolog. A szomszédasszonyom sógora meghalt és ő minden nap ellátogat a testvéréhez, a halott sógor házába. Tegnap este is onnan jött hozzám és utána a mosogatógép állt le, közvetlenül elindítás után. Mintha áramtalanította volna valaki. Majd a kamrában egy kartontasak mozgott, az ablak csukva volt, reggelre pedig a vécékagylóba esett bele az illatosító kosárka.

Van valakinek valami tippje? Magyarázata?

Előre is köszönöm!


2021. febr. 18. 13:52
 1/10 Grimfox ***** válasza:
32%
A kísértetek nem képesek közvetlenül befolyásolni a fizikai környezetet. Egy negatív érzelmekkel telített, frusztrált, szorongó ember pszichéje viszont igen.
2021. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, eddig én is úgy gondoltam.
2021. febr. 18. 14:20
 3/10 Grimfox ***** válasza:
28%
Ha csak olyankor, és azt követően történnek ilyenek, hogy az a bizonyos illető nálad járt, akkor valószínű ő a jelenség fókusza. Ha nem csak olyankor, akkor valaki más a te háztartásodban. Az akaratlan pszichokinézis szokott így kinézni. Volt olyan, hogy piszok dühösen(dühroham közelében) felkapcsolni a lámpát, és pukkanva kiégett a körte.
2021. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Mikor bejön a szomszédasszony,öntsd le szentelt vízzel .

Ha sistereg akkor ott a szellem a ganéjnál !

2021. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, hülyeségnek hangzik. Gondolom, te írod ki ezeket a véget nem érő, furcsa megmagyarázhatatlan szellemes kérdéseket tonna számra.
2021. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért a "kísértet" nem lehet negatív érzelmekkel telített, frusztrált és szorongó?A szellem nem ember?,vagy nincs pszichéje?


Nagytudásúak..

2021. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Minden megeshet !
2021. febr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na megint jön hogy a kérdező drogos,alkoholista..

Én hiszek neked!

2021. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor van amikor a szomszéd átjön?

A halott ember néha átjött hozzátok mikor élt?

2021. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor van, amikor a szomszéd átjön, de akkor sem minden alkalommal. Igen, a halott ember is járt hozzánk, amikor élt.
2021. febr. 23. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!