Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Na most mit mondtok ra?

Na most mit mondtok ra?

Figyelt kérdés

na szoval sokan irtatok minden fele hulyeseget ,hogy nem letezik meg ilyenek... na de mindenki abban hisz amiben akar,szoval ha en hiszek a vampirokban azt senki nem tudja meg valtoztatni...

de nem is ez a lenyeg hanem az hogy kezdem azt hinni hogy nem is hiaba hiszek a vamopirokban azert mert akinek van tiktokja az szerintem tudja hogy mirol is beszelek...

tiktokra voltak ki rakva videok ahol latszott...

szoval jah...


2021. febr. 19. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezt inkább a pszichiátereddel beszéld meg.
2021. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2021. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi vámpírok továbbra is létezünk.
2021. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt is sok a vámpír,egymás vérét szívják folyton-folyvást.
2021. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 alletta ***** válasza:
100%
max. energiavámpírok léteznek. na, azoktól menekülj!
2021. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiktok? Hmm..micsoda hiteles forrás, hiteles videókkal..ja, nem. Mit mondunk rá? Azt, hogy már bocs, de..hülye vagy, ha ezt komolyan gondoltad.
2021. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én ismerek valakit aki régen vámpír volt, de tökre komolyan
2021. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyestekben hiszek, láttam is egyet a múltkor. De senki nem hitte el nekem, mert nem tettem fel Tiktokra.
2021. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabban írhatnál mert nem értjük szerintem.De ha vannak is vámpírok közöttünk akkor kit zavarhatna? Nem látjuk őket, és nem okoznak látványok problémákat.🙂
2021. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

sejtem melyikre gondolsz, de a tükrös gyerekről a videó lehet szrkesztett is. Ugyebár tiktok.

de biza abban hiszel amiben akarsz én a szremberben hiszek ki a környezetszennyezés szülte lény. és minden emésztési folyamat végeztével áldozatot mutatunk be neki, hogy ne induljon fel a csatornából. De így is gyakran okoz csőtörést és dugulást.

Mohó egy dög és eljő majd a nap mikor az emberiséget bekebelezi és akkor a világ egyszerre jajdul fel, hogy "Sz@rban vagyunk!"

2021. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!