Ez lehet szellem?

Figyelt kérdés
Az előbb be voltam takarózva teljesen (a lábam sem lógott ki). A szobámban ajtó, ablak zárva. És 3-4 másodpercig hideg szellőt, levegőt éreztem a lábamnál. Nagyon hideg volt. Mi lehet ez?
2021. febr. 27. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az mondják a hideg levegő az szellem tevékenység. Halt meg az elmúlt években rokon, barát, ismerős?
2021. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a papám januárban

de miért pont a lábamnál és pár másodpercre?

2021. febr. 27. 19:29
 3/9 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Minden lehetséges!
2021. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Végül is bárhol feltünhet és bármikor..
2021. febr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen ez szellem és valószínűleg a papád látogatott meg. Nekem is ugyanilyen élményem volt amikor apám meghalt. Egy nyári este mikor a szobámban ültem és merengtem egyszercsak hideg szél csapott az arcomba de tényleg az az erős hideg lökésekben jött és a szoba közepén támadt ez. Kint nem is az ablak irányából hanem fentről az arcomba. Kint még a falevél sem mozdult olyan szélcsend volt azt hozzáteszem. Nem féltem. Nekem sincs mitől ha esetleg most ezt éreznéd
2021. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen az tipikusan jellemző, olvastam is, hogy hideg szellő, levegő, ilyenkor elhunyt családtag, rokon látogat.
2021. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyum mesélte, amikor hazajöttem valahonnat -ő nem tudta, hogy nem vagyok itthon: Szólt, hogy ne csapkodjam az ajtót. Szólt még kétszer, de harmadikszor már bejött a szobába, és akkor látta, hogy sehol senki (először azt hitte, hogy én vagyok, mert amint írtam, nem tudta, hogy nem vagyok otthon). A csapkodás megszűnt. Egy hideg szellőt, fuvallatot érzett az arcán, mint amikor valaki gyorsan közel hozzád elhalad. Leelenőrizte, huzat nem lehetett, minden ajtó ablak csukva volt.
2021. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem féltem, azonnal rá gondoltam. Egy tündér ember volt. Kár, hogy csak pár másodpercig tartott.
2021. febr. 28. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Uramatyám...
2021. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!