Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett az ajtóba?

Ez mi lehetett az ajtóba?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a nappaliba voltam és a nappaliból nyílik nekünk a mosógépes szobába egy ajtó és az ajtónál láttam egy kisfiút ami ugye lehetetlen mert csak én és anyukám voltunk otthon. Nagyon megijedtem. Azóta hála istennek nem láttam. Vajon csak a képzeletem játszott velem vagy mi lehetett ez. Sztem kizárt hogy beképzeltem.

2021. ápr. 9. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

ajtóBAN

nappaliBAN


Amúgy vagy szellem vagy képzelted. Mi ezt innen honnan tudjuk?!

2021. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Mit szívtál?
2021. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk, hogy elhiszem. Ha szellem lett volna, akkor miért nem jelent meg neked máskor is?, mert azóta nem láttad. Biztos vagy benne, hogy nem csak képzelted?
2021. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Egy kisfiú az ajtóban.
2021. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Csak nézek utánad az ablakon, ahogy egy kisfiú, ha nem hiszi el, hogy most már menni kell
2021. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
"Szemedbe nézek, egy gyönyörű szép szivárvány, királylány". Hopppssz... Rosz idézet...
2021. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon valóság hű volt. Ennyire erős lenne a képzerő erőm?
2021. ápr. 10. 13:17
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha van a nappaliban naptár, kizárt, hogy szellem lett volna. Az ugyanis, ha meglátja, hogy 2021-et írunk, sikítva menekül vissza a középkorba, ahová Te is való vagy.
2021. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Ohh baszki kiszabadult a pincémből a pulya..
2021. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Szomszéd kisfiú szórakozásból beszökött hozzátok. Én ezt tudom elképzelni. Én is csináltam olyat kiskoromban, igaz én nem mentem be a szomszéd házába, csak a kertjébe, onnan is gyorsan spuriztam el, mert félénk voltam mindig is, de ez a kisfiú nagyon bátor lehet. Ha meg nincs a szomszédban ilyen gyerek, akit láttál hát... Hívj ki egy szelleműzőt!
2021. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!