Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma 10 óra körül kimentem az udvarra cigizni, és a garázs felől zörejt hallottam, és úgy éreztem hogy néz valami de nem láttam semmit, talán mert sötét volt azt hittem először egér lehet vagy ilyesmi, nem is nagyon érdekelt. Aztán a következő pillanatban, valami kb fél méteres fehér lény négykézláb elkezdett nagyon gyorsan futni a kert vége felé, meghátráltam mert nagyon megijedtem, mire előkaptam a telefonom és a vakum nem láttam semmit. Van 1-2 macskánk de azok nem futnak ilyen gyorsan, nem is fehérek és más állatokat sem ismerek amik Magyarországon fél méteresek kb és ilyen gyorsan futnak. Látásra sem hasonlított semmilyen állatra, elég furán nézett ki. Valakinek van ötlete mi volt ez?

2021. ápr. 11. 22:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Bármi lehetett, akár másik dimenzióból valami lény. Tudom, őrültségnek hangzik de vannak borzalmas dolgok. Én a 80.években láttam hasonló "lényt" éjszaka anyuval kimentünk a hátsó kertbe, mert nagyon ugatott a kutya. Falun laktunk akkor. Anyu elem lámpával világított a kertbe, akkor egy kopasz, fehér emberszerű, de kutya féle lény ami két lábon állt, és fogta a kerítést, egy pillanatra szembe néztünk vele, nem volt közel, kb.4-5 méterre tőlünk. Le ereszkedett 4.lábra és elfutott!!! Mi sóbálvánnyá változtunk egy pillanatra, aztán befutottunk a házba. Soha nem fogom elfelejteni! Iszonyat volt. Anyu is félt, nem aludtunk soha sötétben. Nem tudjuk mi volt. Ennek már 40.éve! Akkor voltam 13.éves.
2021. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet hogy egy kutya volt? Pl argentín dognak fehér a szőre és nem egy átlagos kinézete van. Lehet elkoborolt.
2021. ápr. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Helyileg hol? Fél méter magas vagy hosszú? Róka, borz.
2021. ápr. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

" úgy éreztem hogy néz valami"


Engem mindig érdekelt, hogyan lehet érezni hogy néz valami? Hiszen nem látod, nem hallod, akkor mégis csak beképzeled?

2021. ápr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

4 - 3 eset lehetséges.

1. tényleg csak a képzelet játéka.

2. nem tudatos fizikai érzékelés, az agyad észrevette a szokványostól eltérőt, ez egy pillanat műve, de te nem "láttad", ezért megmarad érzetnek

3. hatodik érzék, nem fizikai érzékelés, ez is többnyire tudattalan.

2021. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Nyíregyháza mellett volt
2021. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ezek általában az agy képzelgései. Sötét volt, féltél. Ilyenkor ösztönösen beparázunk bármilyen hangtől, mocorgástől a sötétben, aztán haluzni se nehéz dolgokat. Én szerintem ezek 99%-a ilyen képzelés a félelemtől.
2021. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Egyes kutya fajok gyorsabban futnak, mint hinnéd ;)
2021. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Korlátozott látási viszonynok között, este 10 óra fele a fáradtság hatása alatt. Hirtelen fényből kilépve a sötétbe még jobban korlátozva a látást... Nem hinném hogy ezek tudatába feltétlen ezotériás dolgot kellene belegondolni, pláne ha az élményeid nem voltak függetlenek.
2021. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
A loú volt az. Szerezz veccőt!
2021. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!