Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Álmomban szellem hang, mitől...

Álmomban szellem hang, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nem elsőnek álmodom azt, hogy a saját szobám bejáratánál vagyok, és mikor megkérdezem, hogy van itt valaki, akkor álmomban egy szellem válaszol, hogy igen, és mikor próbálok átfutni a másik helységre, nem tudok, mert futok és elsötétül minden, majd felébredek. Ez mitől van? Nagyon para tud lenni álmomban!

2021. ápr. 15. 15:39
A kérdező szavazást indított:
szellem
szellemhang
kisértet
álom
paranormális jelenség
segitség
mit tegyek
help
11 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Szavazásért elnézést! Kulcs szavak akartak lenni, csak később vettem észre.
2021. ápr. 15. 15:40
 2/8 A kérdező kommentje:
up
2021. ápr. 15. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen az a szellem hang? Xd
2021. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most biztos ez a legfontosabb dolog a kérdésemben...

Egyebkent nehez leirni, talan az en hangommal valaszolt vissza. Nem tudom

2021. ápr. 15. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy bizonyos entitást észleltél az álmodban, így kommunikált veled.Hallotta a kérdésed, válaszolt rá, megijedtél, elfutottál, és emmiatt a sokk, megrázkodtatás miatt ébredtél fel. Legközelebb, ha válaszol, ne fuss el, inkább kérdezd meg hogy ki ő, és mit akar.
2021. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet, hogy az agyam generálja ezeket direkt, mert sajnos az utóbbi hónapokban nagyon stresszes vagyok, például az iskola miatt, nagyon rosszul állok, és nem tudom mi lesz velem, meg alig alszok. De az is lehet, hogy tényleg egy entitás, mert ez nem az első eset, és az álom mindig úgy ér véget, hogy kiszaladok a szobámból elsötétülnek a dolgok, mintha elkapna a lény engem, vagy nem tudom, és felébredek. Az is lehet azért vagyok ilyen gyenge, mert az entitás belőlem táplálkozik, az én energiáimat nyeli el. Létezhet ilyen? Ne nevessetek ki! Most tényleg ezek történnek velem, azért is tettem fel itt a kérdést. Nagyon megköszönném, ha kiderülne mi ez.! Illetve, hogy megkérdezzem álmomban tőle ezeket, meg ne rohanjak el, előtte nem kell rákoncentráljak alvás előtt? Hogy most bizony, ha megint ezt álmodom akkor ne rohanjak el? Vagy, hogy ?
2021. ápr. 15. 18:58
 7/8 kretens ***** válasza:
100%
Na figyelj.Ha legközelebb ezt álmodod akkor már tudni fogod hogy csak álom és te most alszol és amit hallasz vagy látsz az nem a valóság.Egyébként meg ez az állapot szerintem még hasznos is lehet mert legközelebb ha álmodsz amig tart az álom vagyis az alvásnak ez a rem fázisa bármit megtehetsz csak a fantáziád szab határt amig fel nem ébredsz.Te irányithatod az álmodat.De ne légy koncentrált mindig álmodban hanem időnként hagyd az eseményeket a maga útján haladni hogy az agy pihenjen mert egy irányitott álom alvás is olyan mintha nem pihentél volna eleget.
2021. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bennem egyből azok a kérdések merültek fel, hogy meghalt-e valaki ott a házban? Meghalt-e valamelyik szeretted/ismerődöd?

Ha igen, akkor nem tartom kizártnak, hogy ő(k) akar(nak) veled kapcsolatba lépni. És ha sikerül irányítanod az álmodat akkor valószínűleg megtudhatod tőle, mit szeretne.

2021. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!