Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A macskák tényleg jobban...

A macskák tényleg jobban észlelik a szellemeket és a természetfeletti lényeket mint mi emberek?

Figyelt kérdés
Spirituális lényükből adódóan jobban érzékelik a jelenlétüket? Van esetleg konkrét sztorija erről valakinek?

2021. ápr. 28. 22:10
 1/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem. Csak jobb a veszélyérzetük. De ez sem csalhatatlan. Ha valami olyan van a közelükben, ami egyértelműen veszélyes, de nem akarja, hogy észre vegyék, azt még a legjobb ösztönökkel megáldott macska se fogja tudni.
2021. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért félnek a macskák különösképpen az uborkától?
2021. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 ez ösztönös, azt hiszik hogy kígyó
2021. ápr. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Az én macskám félig benti cica de sose bántotta senki.

Mégis hiába van évek óta bent a lakásban is, egyszerűen minden szartól megijed és elszalad.... megcsörren egy zacskó azt néz, hogy mi a fas...

nagyon valószínű, hogy ha fel is figyel valamire az nem egy szellem, hanem csak valami apróság amit mi nem láttunk ép. Akár egy muslica vagy légy, akármi.

2021. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Timi_R75 válasza:
35%

A macskák valóban érzékelik az ufókat is, szellemeket is, csak senkinek nem beszélnek róla.

Ők már csak ilyenek.

2021. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Legalábbis ők ezt állítják magukról.

Lehet, hogy csak különbnek akarnak látszani az embereknél?

2021. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem a kutyán sokszor mered a távolba és fókuszál a szeme, pedig nincs ott semmi. Vajon mi lehet ott?
2021. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
68%
Nekem van konkrét sztorim. Magam sem hinném, ha nem tapasztaltam volna. Mamám nevelt fel, vele éltem. Pár éve meghalt a nővére. A halála után pár nappal volt egy olyan eset, hogy az ágyamon ültem a szobában, a macskám meg nézett mögém kikerekedett szemekkel. Azt hittem, hogy van valami mögöttem, a falon, de semmi nem volt. Még hosszú másodpercekig figyelt rémülten, aztán kiszaladt a szobámból, na az nagyon ijesztő volt. Aztán pár nappal később a nagyszobában tévéztünk mamámmal, az ajtó nyitva volt. Én közel ültem hozzá, úgyhogy hallottam volna, ha van bármiféle zörej is. A macska berohant az előszobából felborzoltan, iszonyúan megrémülve. Leült a szobában, és óvatosan, ijedten lesett kifele az előszoba irányába. Még jó pár percig felvolt borzolva a szőre és ki se mert menni a szobából. És semmi, de semmi zaj nem volt, a lépcsőházból sem. Úgyhogy szerintem ez mamám tesójának a szelleme lehetett.
2021. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Habosra vert fos ***** válasza:
Idén nyáron, kint aludtam a teraszon, (igen, családiház és nem, nem vagyok hülye, csak szeretem a természetet) amikor a kutyáim elkezdtek a levegőbe nézni. Kb 2 perc, halk morgás után, odajöttek hozzám, ahol eddig is voltak. Aludtak tovább. Kicsit később, visszament az egyik, ugyan oda, de nem adott semmilyen hangot, aztán aludtak megint. Lehet, hogy csak kiszagoltak valamit, vagy érzékeltek egy teljesen normális dolgot, esetleg szellem volt, ezt azóta nem tudom. Mindenképpen érdekes dolgok ezek.
2021. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!