Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a legdurvabb paranormalis...

Mi a legdurvabb paranormalis elmenyetek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

#1

😂😂😂

Bográcsoztál már őszibarackot úgy,hogy közben hintáztál?

De nem úgy,hogy a hinta mozgott, hanem a csillagos ég feletted oda vissza....

2021. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
73%
8 éves voltam mikor egy gömbvillàm be jött a lakàsba.
2021. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Beleestem egy kútba, mikor felnéztem, egy nyúl testében voltam.Ekkor hirtelen a nyúl hátsó farka elkapott belül a nyúl belső testében kirántott magából,és eldobott.Ekkor felülről láttam az esőerdőket, jött egy sas ami a szárnyaival összekeverte a levegőt, felhőz lettem.Odakúsztam az amazonas fölé, majd 5 napig estem.Majd elpárológtam a légkörből, és szellőként egy öreg indián asszony arcát simogattam, ahogy homokot szitált a folyóparton.

Így szokott kezdődni, mikor a biciklis bélyeg behatol a sejtjeimbe...ami ezután van leírhatatlan....

2021. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van több is. :)

Egyszer rajta kaptam a párom hogy májusfát állítanak és kimentem velük meg beszélgetni utána . Akkor láttam a közeli szomszéd kerítésnél kertészkedni egy nagy kék gombot de mire feleszméltem már eltűnt. Többiek gömbvillámnak mondták, aztán rá kerestünk valószínűleg az volt.


A másik ...egyedül otthon paranormál activityt lestem 12evesen. Vihar volt és elment az áram akkor mikor a filmben..


Harmadik...otthon egyedül munkanélküli voltam..hirtelen megszólalt a házban minden zenélő karácsonyi bögre és játék...hívtam apámat jöjjön haza mert félek xD



De régebben is volt ilyen mikor vihar volt és villám csapott a közelben akkor is beindultak tesóm játékai...utána ha bekapcsoltuk a kis tűzoltó autót a tv is bekapcsolt. Ekkor nagyon kicsik voltunk.


Régi sztori, világháború idején nagymama mesélte..volt a szekrények tetején két porcelán nyuszi.. az egyik az övé a másik az öccséé. Egyik este leesett a kisebb...másnap jöttek a repülők....az öcsi elment :( . 😞

2021. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
41%
Elmúlt az aranyerem
2021. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Leereszkedni nem kertészkedni*bocsi 😅
2021. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És nem gomb, hanem gömb:) hehe.
2021. máj. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
5, ha már ide jössz trollkodni, legalább erőltesd már meg magad, hogy kicsit humoros is legyen
2021. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Miért kell százszor feltenni ezt a kérdést?????????
2021. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
9 éves voltam mikor egy érmelléki kuglófember be jött a lakàsba.
2021. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!