Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki csinált már olyan...

Valaki csinált már olyan fényképet, amin érdekes/ijesztő dolog, szellem jelent meg?

Figyelt kérdés

Mi a sztori?

Névtelen az oldal szóval csak bátran :)


2021. jún. 25. 10:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és nem manipuláltátok a kepet
2021. jún. 25. 10:40
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként van egy ilyen sztorim, csak én manipuláltam a képet. Na szóval egyszer régebben olvastam a neten, hogy úgy lehet kamu szellemfotót csinálni, hogy a kamera lencse elé teszel egy üvegdarabot, ami terítse be a lencsét és közben használj vakut. Én is kipróbáltam az egyik kutyámat fotóztam, tettem a kameralencse elé egy üvegdarabot, vaku lőttem a képet és ott volt a kutya mellett egy ilyen fehér "szellemforma".
2021. jún. 25. 10:42
 3/16 Grimfox ***** válasza:
81%
Én csak orb-okat fényképeztem, de azokat különböző helyeken, fényviszonyok között, vakuval, és anélkül.
2021. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na azok is érdekesek
2021. jún. 25. 10:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Grimfox, én szívesen megnézném a képeid, ha van kedved megosztani őket velünk.
2021. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én is :)
2021. jún. 25. 10:59
 7/16 Grimfox ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy rajta vagyok azokon, amiken tényleg egyértelmű, hogy nem csak a por villant be, vagy valami elrepült a lencse előtt. Magamról meg nem rakok fel képet. (higgyétek el, ez a ti érdeketek is...:D)
2021. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Melikee3 válasza:
78%

Szia.!

Nálunk az volt hogy a saját szemünkkel láttunk egy árnyekot.

FÉRJEM sose hitt a szellemekben, míg meg nem tapasztalta.

Reggel bekészítette a Kávéfözöt, és csinált 2 szál cigit a kávéhoz.

Én a kisfiammal bent voltunk a szobába, néztünk addig mesét, míg apa elkészítí a kávét, és a kicsinek a Kakaót.

Egyszer csak a férjem kérdezett valamit, de hangosan, ki megyek a szobából, ki mentem hozzá a konyhába, és vissza kérdeztem tőle hogy "Tessék? Mit mondtál mert nem értettelek, bemt voltam a kicsivel néztük a Pippet"

Erre lefagyott, kérdezte tőlem, hogy nem te voltál az Ajtónál? Mondom neki nem.

Erre mind a ketten láttuk , hogy közelít az Árnyék.

Aztán amilyen hirtelen megjelent, olyan gyorsan el is tünt.

A következő reggel, meg az volt hogy a rumis szobába össze dölt a ruhaszárogató és a ventilátor.

Késő este meg a wc-papír guriga meg szét volt szórva.


Kisfiam meg éjjel látott valamit.

Torka szakadtából, rémísztő, vérfagyasztó sikoly volt.

Felriadtam, és a telefonom lámpájávl vílágítottam a gyerekre, és a falat bámúlta.

És mikor kérdeztem tőle hogy-mi a baj, erre hirtelen a Plafonra tette a tekintetét, de akkor szaladt hozzám, és félt.

Azt az éjszakát sose felejtem el.

Rémísztő, és egybe Ilyesztő pillanatol voltak.😣

2021. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én most voltam a padláson fotózgatni vakuval és anélkül, de még nem nzetem meg a képeket és nagyon izgulok, mert egy zsák ami odavolt támasztva a falhoz eldőlt.
2021. jún. 25. 12:00
 10/16 Melikee3 válasza:
86%

Sok sikert.👍

De vigyázz magara.👣👣👣

2021. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!