Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell médiumnak lenni?

Hogyan kell médiumnak lenni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom meg, hogy médium vagyok?

#médium #agybaj #Kíváncsiságmotivált
2021. jún. 27. 19:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem vagy se túl hard, se túl szoft, akkor médium vagy.
2021. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó 1-es!!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a médiát
2021. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ügyesen kell hazudni
2021. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Grimfox ***** válasza:
65%
A médiumok túlnyomó többsége úgy születik. Kevesen próbálkoznak megtanulni azt, amit a médiumok ösztönösen tudnak, és akinek véletlen sikerül, az megbánja.
2021. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tudi333 ***** válasza:
15%

Minden képesség fejleszthető! Ez csak rizsa, hogy úgy kell születni! Mindenki úgy születik! Ilyen pletykákon meg kitalációkon alapszik az egész "spirituális" világ, ez a legnagyobb gond. Egyik nagy tanító sem született "úgy", leírások alapján még Jézus sem. Buddhának is meddig tartott a megvilágosodás, stb.

Nem kérdező! Nem vagy az!

2021. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Szélesíteni azon ismerőseid (nem feltétlen személyes ismerősökről van szó!), akik elhiszik azt, amit te állítasz az ezotéria kategóriában.

A médiumok közvetítők a szellemvilág és az emberek között. Ha nincs, aki elhiszi szavad, nem leszel médium, hiszen nincs kiknek közvetíts.

2021. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Grimfox ***** válasza:
38%
Lehet fejleszteni, persze(bár nem érdemes). De nem születik mindenki úgy. Ez is csak pletyka. A képességek csírája van meg mindenkiben, de majdnem mindenkiben lappang, és fejletlen. Kevés gyerek születik éberebb érzékekkel, és a legtöbbjüknek olyan 6-8 éves korára "elalszik" a legtöbb szellemi képessége. A lappangó képességeket fel lehet ébreszteni, és lehet őket ápolni, fejleszteni. De egy felnőtt pszichéje már nehezebben alkalmazkodik, és enged, sokkal nehezebben, lassabban, és kevésbé eredményesen képes akár médiumi, akár más spirituális képességet kifejleszteni magában. Ez az akadály is megkerülhető sok képességnél, de nem láttam még olyat, aki ténylegesen megkerülte volna az akadályokat, és sikeressé vált volna. Aki éberebb képességekkel születik, és valamiért sosem alszanak vissza ezek a képességek, az könnyebben válik médiummá, miközben az állandó stressz, és másságérzet, ami elkülöníti a többségtől mély nyomot hagy az életén.
2021. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Tudi333 ***** válasza:
56%

Grimfox! Amit te nem láttál még az nem létezik?

Elmondom, lehet, hogy oktondinak vagy arogánsnak tartasz majd, de nem baj.

Az a gond, hogy ezek a mai "spiri" dolgok amiket mondanak, tanítanak, tele van a net velük, ezek olyan 90%-ban nem állják meg a helyüket, de lehet úgy 95. És a legtöbben ezt nyomják és nem értik miért nem megy nekik, miért nem fejlődnek, miért nem haladnak. Benned is itt a mások által betett program, hogy "lehet fejleszteni, de nem érdemes, nem ér semmit, születni kell rá, stb.". Mind egyformák vagyunk, egyforma képességekkel, csak kiben mennyire van elnyomva.

Olyan ez amit mondasz és tényleg úgy is van kb., hogy ülnek az emberek, van néhány amelyik tud járni. És az ülők mondják egymásnak, hogy de jó tud járni, én nem tudok, erre sajnos születni kell. Aki meg tényleg tud járni, nem csak azt mondja, az mondja a többinek, hogy van lábad! Gyere megtanítalak járni, de a többsége el se hiszi, nemhogy megpróbálja....

2021. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Grimfox ***** válasza:
100%

Eléggé tisztában vagyok a mai "ezotéria" hitelességi arányával. Nem azért mondom, hogy nem érdemes fejleszteni, mert teljesen sikertelen lesz, meg úgyse megy neki. Hanem azért, mert valamilyen szintig(befektetett idő, és energia arányában) sikerülni fog. De jobb, ha nem sikerül. A médiumitás olyan, amit jobb elkerülni. Ez éppen nem olyasmi, amit olvastam, hanem személyes tapasztalat, és a környezetem tapasztalata.

A "lehet fejleszteni, de nem érdemes" vélemény saját, nem program. Általában azt olvasom, hogy hajrá, csináld, mindenkinek csinálni kéne. A hátulütőkről alig olvasok. Nem azért nem érdemes belekezdeni, mert nem ér semmit, hanem mert több a hátulütője, mint a haszna. Aki születik rá, annak is több a hátulütője, mint a haszna, csak ő nem nagyon választhat ez ügyben. Ez szintén tapasztalat, bár szerencsére nem magamon kellett megfigyelnem. Több barátom, és ismerősöm szenvedett sokat.

2021. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!