Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy egy idős...

Lehetséges, hogy egy idős néni szelleme van a lakásomban?

Figyelt kérdés

Társasházi lakásban élek. A szomszédban lakott egy magányos idős néni, aki néha átjárt hozzánk egy kávéra. Néha beszélt szellemekről is, azt mondta, hogy a lakásában több is van és hogy tud velük kommunikálni. Nem nagyon hittem neki, de nem akartam megbántani, ezért ráhagytam.

Úgy fél éve elhunyt a néni, azóta furcsa dolgokat tapasztalok én is és a család más tagjai is a lakásban.

Árnyakat látok a szemem sarkából valamint az ajtóüvegen keresztül elsuhanni. Többször úgy érzem, mintha valaki leülne mellém a kanapéra. Lehet érezni, ahogy besüpped a kanapé. Ilyenkor gyorsan odanézek, de persze nincs ott semmi. Egyik reggel még álmosan feküdtem az ágyban, mikor úgy éreztem, hogy valaki leül vagy befekszik mellém. Azt hittem, hogy a kislányom az, mert szokása, hogy halkan beoson reggel és befekszik az ágyba. Szólítottam, de nem kaptam választ, erre megfordultam, de nem volt ott senki. Pár perc múlva ismét éreztem, akkor a kezemmel is oda kaptam, de semmi.

Egyik éjjel a függöny előtt egy árnyalakot láttam, amit rögtön mondtam is a szkeptikus páromnak, aki legnagyobb meglepetésemre maga is látta. Ő korábban csak mosolygott rajtam, de ekkor felugrott, felkapcsolta a villanyt és megvizsgálta a helyet, ahol az alakot láttuk. Kicsi nyugtalanságot láttam az arcán, végül mégis azt mondta, hogy csak a pálma árnyéka volt. Lekapcsoltuk a villanyt, de a pálma nem vetett oda árnyékot, persze ő továbbra is ehhez a magyarázathoz ragaszkodik.

Tegnap éjjel elaludtam a tv mellett, de felkeltem mert dörgött az ég, a tv pedig kikapcsolt. Gondoltam, hogy biztos a közelgő vihar miatt, ezért bekapcsoltam újra, de megint kikapcsolt. Ezt még 2-3szor megismételte. Lehet, hogy nincs benne semmi paranormális, de akkor is furcsa volt számomra. Vihar nem volt, csak az ég dörgött, nem értem, miért kapcsolt ki többször is egymás után.

Rajtam kívül még a kislányom is tapasztalja ezeket a dolgokat. Ő azt is mondta, hogy a néni állt az ágya előtt. A párom csak az árnyat látta, de ő erősen szkeptikus és akkor sem mondana többet, ha valamit tapasztalna.

Nem vagyok szellemhívő, de szkeptikusnak sem mondanám magam, viszont itt valami nincs rendben és nem tudom, hogy mit lehet ilyenkor csinálni. Kezdek félni a saját otthonomban.



2021. júl. 15. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld meditatív úton kérni a néni lelkét, hogy távozzon a túlvilágra.
2021. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Beszélj a nő lelkéhez, hogy nem szeretnéd hogy itt legyen veletek, menjen el.

Vagy egy szakértővel lehetne ezt megbeszélni, nem tudom.

2021. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Hívd meg egy teára
2021. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Olyat már én is éreztem, mintha odafeküdt volna mellém valaki. Sőt, olyat is, mintha ott lélegezne. Megjegyzem, egyedül élek.
2021. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Vannak társaságok,akik ilyennel foglalkoznak. Keress fel ilyet
2021. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Hívj papot hogy áldja meg a házat.
2021. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van szellemek, a villanykörtéket szereti buherálni (pislognak időnként, kivizsgáltattam szakemberrel, ÉS nincs baj a vezetékkel). Kiégett, elromlott elemlámpa kapcsolt be múltkor magától, pont, amikor egy vendég is volt nálam ráadásul, zizegteti csukott ablaknál a szobanövények leveleit. Én rá szoktam szólni, hogy hagyd abba, vagy tűnés! Akkor 2-3 hétig nyugalom van, de mindig visszatér (én is tettem ki már kérdést emiatt. Félni nem félek, csak bosszant). Egyszer besóztam az ajtók, ablakok mentén, és többször felszólítottam, hogy távozzon, akkor tovább nyugi volt, de azért jó lenne, ha végleg elmenne. Viszont én vonzom őket (sokáig haldokók segítés volt a munkám, "révész" voltam), így mindig jönni fog új szerintem. Érzik, akinek olyan energiái vannak, amikre nyitottak, amikhez kapcsolódhatnak, vagy azt hiszik, az illető segíthet, az számíthat rá, se vége, se hossza...
2021. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Girlll3 ***** válasza:
53%
Lehet riadt vagy és bebeszéled magadnak.
2021. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!