Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történne ha sikerülne...

Mi történne ha sikerülne megidéznem Ted Bundy-t?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy biztosan lehetséges halottak szellemét megidézni és kommunikálni velük. Mi történne hogyha én megidézném Ted Bundy-t? Esetleg itt maradna az élők közt és szellemként folytatná a karrierjét? Vagy mi?

2021. aug. 8. 23:29
 1/10 A kérdező kommentje:
De gondolom őt már nem érdekelné ez a világ
2021. aug. 8. 23:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiírtaná a családodat. Életében is ezt tette. Ne tedd mert az árvasági nem fizet jól.
2021. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki életében veszélyes ember volt az halálában sem lesz veszélytelenebb. Amúgy meg inkább ne játszadozz idézgetésekkel. Főleg ha ahhoz a GyK-t kell felkeresned.
2021. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Miből fakadt a vágya, hogy gyilkoljon? Valamilyen fizikai jellemzőből, ami már elenyészett a testtel (itt az agyra gondolok) vagy a szellemi síkból?

Igazából bármi lehetséges.

Én nem hiszem, hogy egy ilyen lény ugyanúgy viselkedne, mint egy ember, mert nem tartozik hozzá anyagi iránytű, ami meghatározza a viselkedését. Tehát feltétlenül gyilkos se lehet. Én úgy képzelem, hogy a lélek egy nagyon más létező és attól függően, hogy miként ölt testet az anyagi világban akár emberként, akár szitakötőként, akár almafaként, mindig máshogy viselkedik, mert az anyag, amiben jelen van más tulajdonságait engedi kibontakozni.

2021. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem a pokolban rohad.
2021. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha létezik pokol.
2021. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha nincs Pokol, akkor ő sem lehet ott, ám ha van, a Főördög nem tenné lehetővé megjelenését idézésedre.

Ha mégis sikerülne megidézed, mielőtt megtennéd, azon gondolkozz/dolgozz, hogyan fogod elengedni, visszazavarni pokolbéli megérdemelt helyére!

Bizonyára nem dalolva menne vissza.

2021. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán még 5 pappal is nehezen zavarnád vissza.
2021. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Mikor feltámadtam kódorogtam picit a temetőbe utána kieresztettem mindent ami nyomott idáig. Néha ég lehet engem látni vadászni de én nem akarom bántani az embereket csak éhes vagyok.
2021. dec. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
Megtelne a pincéd lányokkal.
2022. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!