Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a szellemektől/dé...

Nagyon félek a szellemektől/démonoktól mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval én abban a szobában alszok ahol mindig ilyen szellemes dolgok történtek,például anyukám mesélte hogy amikor a kistesómat altatta el akkor mintha valami meg akarta volna fojtani.

A nővérem mesélte hogy éjszaka arra ébredt hogy tapsolnak a fülébe.

Meg anya még mesélte hogy éjszaka olyan volt mintha leültek volna a székre.

Tegnap meg 3:33kor felébredtem,és azt olvastam hogy az a szellemek órája. Mostanában egyre többet álmodok démonokkal. Mi lehet ez?


2021. szept. 12. 16:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
77%

Azért álmodsz egyre többet démonokkal, mert foglalkoztat a dolog és egyre jobban ásod bele magad. Ha hidegen hagyna az egész és nem képezné ez az egész "világ" a mindennapi gondolataid jelentős részét akkor nem is történnének veled ilyenek. Legalább is én így látom, hogy minél jobban loholja bele magát az ember ezekbe, annál jobban is tapasztalja meg.

Ettől függetlenül nem kizárható, hogy tényleg léteznek ilyen helyek, ahol ezek megtörténhetnek, illetve, hogy létezik a túlvilág/természetfeletti valamilyen formában...

Én, ha egyre jobban tapasztalnám ezeket, akkor hívnék egy papot (ördögűzőt, ha akad), persze olyat aki nem nevetne ki vagy nézne bolondnak, hanem ő is hisz ezekben a dolgokban...

2021. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Grimfox ***** válasza:
77%

Az álmaid a félelmedből fakadnak, nem szellemek, vagy démonok műve. A 3:33 csak babona, amiatt nem kell aggódnod. Hogy a családod által mesélt dolgok tényleg megtörténtek e, és hogy mi okozza, az más kérdés. A démonnak kicsi a valószínűsége, az nem fogja bejelenteni, hogy ott van. Az észrevétlenül dolgozik, vagy legalább is nem csinál olyat, ami egyértelműen jelezné, hogy ott van. A kísérteteknek általában nincs elég ereje ilyen erős hatást kifejteni a fizikai világra. A jelenség inkább poltergeistre hasonlít.

Minden esetre, amíg te nem tapasztalsz semmi ilyesmit, addig nincs értelme aggódni.

2021. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Tök mindegy, mit csinálsz, akkor is ott vannak kb bárhol.

Ha akarna vagy tudna bántani, már rég megtette volna.

2021. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Cserèlj szobát anyáddal
2021. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Az ősi magyar Isten, az Öregisten nem engedi, hogy bajod essék.
2021. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

5

Az az isten aki megvédi a gyerekeket az éhezéstől meg aki megvédte a holokauszt áldozatait is? Ja nem...

2021. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
#6 Miért engedi Isten az éhezést, járványokat, háborúkat, öldöklést... ezt már nagyon sokszor kitárgyalták, nézz utána. Téged ki véd meg az éhezéstől? Nem kell mindent Isten nyakába varrni.
2021. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

van kereszt a házban, főleg ott?

nem katolikusság miatt mondom.

Egy lelkeket átsegítő valaki tanácsolta. Bár volt ott átsegíteni is. Nem pénzért teszi, haveri ajánlás volt.

2021. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen raktam az ágyam fölé keresztet:)
2021. szept. 12. 20:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg is kerheted hangosan, hogy tavozzon, mert zavar.
2021. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!