Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meséltek nekem olyan élményt...

Meséltek nekem olyan élményt amikor jóságos lélekkel találkoztatok?

Figyelt kérdés

Mit, kit láttatok, hogy történt tudatos volt e?

Nagyon szeretnék találkozni egyel, eseteg tudtok segíteni?



2021. szept. 15. 21:31
 1/6 Grimfox ***** válasza:
87%
Nem feltétlen látod azt, amivel találkozol. A jó mondjuk elég relatív meghatározás. Olyasmivel, ami barátságos, ha te is olyan vagy, és az érzéseid is nyugodtak, könnyen találkozhatsz bármelyik egészséges erdőben. Ha komolyabb szellemről van szó, érzed a jelenlétét, ha eleve ez a célod. Van hogy akkor is, ha nem. A kisebbeket inkább relaxált, de figyelmes állapotban lehet érezni, néha csak akkor, ha meditatív állapotban a tudatoddal direkt keresed őket. Ha belül is nyugalom van, és szilárd vagy, akkor olyan szellemek közelítenek meg, amik nem ártalmasak. Vagy semmilyen, ha nem érdekük. Ahol a környezet kaotikus, túl aktív, vagy egyenesen "szennyezett", ott nem igazán van sok esély hasonlóval találkozni.
2021. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok jóságos lélekkel találkoztam, de mindnek volt teste és neve. Nem nehéz meglátni őket. Többnyire önkéntes munkát végeznek, vagy szociális területen helyezkednek el.
2021. szept. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lélek te magad vagy, tehát minden jó ember, bár relatív, mindenkinek lehet tele a töke valamivel.
2021. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer még fiatalabb koromban öngyilkos akartam lenni, mert semmi nem sikerült az életemben. Felmentem egy meredek hegyre, álltam a mélység szélén és hirtelen azt éreztem, hogy valaki a vállamra teszi a kezét. Megfordultam, hogy megnéztem, ki az, de a közelben sem volt senki. Azóta több megmagyarázhatatlan élmény volt az életemben, találkoztam egy tanítómesterrel is, ő most is a mesterem, csak már fizikai testben nincs jelen. Szóval, ott lényegében megváltozott az életem, abban a pillanatban, azon a helyen.
2021. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ilyenre voltam kíváncsi, köszönöm!
2021. szept. 18. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A matektanárommal. Előre megadta a megoldásokat. Örök hála neki.
2021. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!