Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerinted léteznek molyangyalok?

Szerinted léteznek molyangyalok?

Figyelt kérdés
Szerintem úgy, mint a lepkéknél, angyaloknál is van amelyik nappal aktív és szép ragyogó szárnyai vannak, meg vannak a kevésbé feltűnő, éjjel repülő molyangyalok. Akár a démon kifejezés is vonatkozhat valójában ezekre, na mindegy. Én hiszek bennük.

2021. szept. 16. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint Csingiling a Pán Péterből ? Határozottan igen :D
2021. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig megrágcsálják a ruháimat a szekrényben meg néha amikor kocsival megyek valahóvá akkor felkenődnek rendre a szélvédőmön és olyankor egy ilyen halvány sárgás lé jön ki belőlük.
2021. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel a molyemberben, hinned kell a molyangyalban és a molyördögben is.
2021. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát amúgy elvileg a molyember létezése ismeretlen...
2021. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a franc lehet velem szerintetek?Apukám egy málnás kuglóf, anyukám pedig egy szürke farkas?
2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma este telihold van szerintem ilyenkor lehet ilyen dolgokat látni az égen. Én már felfigyeltem különös zümmögésekre amik egy fáról jöttek.

Nem mertem közelebb menni mert féltem, hogy esetleg agresszió nomát fogják mutatni.

2021. szept. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!