Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? bővebben lent

Ez mi lehetett? bővebben lent

Figyelt kérdés
Családi beszélgetés volt, reggel 7körül (redőnyök levoltak húzva, nem szűrődött be fény) , és apukám feje mellett (gyakorlatilag a fejéből) kiszállt egy nagyon tömör, és világító fehér gömb., ment egy kicsit, és eltűnt (kb 1.5, 2mpre láttam összvissz.) Anyukám is ott volt, és ő nem látta, pedig arra volt fordulva, és vele beszélgetett. Orbszerű dolog volt.

2021. szept. 23. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy fáradt voltál? Mert a fáradt szem még nem lát teljesen felébredés után. Ha ez nem jön szóba lehet, hogy lidércfény volt. Esetleg egy szellem szállta meg az apádat és azt láttad, ahogy eltávozott belőle. Más ötletem nincs.
2021. szept. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
Ti teljesen le tudjátok engedni a redőnyt? Nálunk mindig van fent 1-2 sor ami lyukacsos marad. Na azon tud beszűrődni fény, ami pont így néz ki.
2021. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
58%
Megeshet, hogy egy érzékenyebb állapotban maradtál, amiben alvás közben voltál, és ébredés után még megmaradt belőle valami. Aztán egy erősebb, tisztáábban megfogalmazott gondolat, ami valamennyire összhangban volt veled, vagy elég erős volt, hogy összhang nélkül is érzékeld, vizuális ingerként jelent meg számodra. Valójában nem a szemeddel láttad, csak a látásért felelős központot aktiválta az inger, de ez a végeredményen nem változtat. Nekem ez lenne az első tippem.
2021. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik válaszban van ráció. Igen, még a harmadikban is. Az a bosszantó, hogy ezekre valószínűleg nem lesz válasz a mi életünkben.
2021. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!