Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Jharkhand-i alien létezik?...

A Jharkhand-i alien létezik? avagy az idegenek köztünk járnak?

Figyelt kérdés

Amcsi, keleti UFO-vadász bloggerek között felbukkant és vírusként terjedő indiai idegen lényes videóból az derül ki, hogy már itt vannak !


A Kelet-Indiai Jharkhand egyik “autópályáján” vette fel a különös jelenetet egy motoros csapat egyik tagja 2021. április 27-én. A videó éjszaka készült, amikor a közlekedő autók és motorok reflektorai egy különösen vékony, hófehér alakot világítottak meg az út szélén bandukolni. A felvétel egy részlete felkerült a közösségi médiába, ahol őrült módon kezdett el terjedni, akár egy vírus.


Mindenkinek meg volt róla a véleménye. Az önjelölt UFO-szakértők is ráharaptak és szerintük a klip bizonyítja, hogy az idegenek köztünk járnak. A fehér alak pont úgy néz ki, ahogyan a köztudatban a “kicsi szürkéket” elképzelik. Vékony testalkat, az emberénél némileg hosszabb végtagok és nagyobb fej. Az arca nem látszik a felvételen, legalábbis azon a részén, amit közzétettek. https://www.youtube.com/watch?v=ySt-XxyMxG8



2021. szept. 26. 19:34
A kérdező szavazást indított:
UFO
csak egy emberi-állat mutáns, hibrd
egy különös rendellenességekkel született Homo Sapiens
Csak egy szellem
Egy fénytükröződés egy kaotikus random jelenségben
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Megint egy krumplival videozott ufo.
2021. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Az csak egy ember.
2021. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 krwkco ***** válasza:
75%

Iderpült 100 fényévről és utána gyalog bandukol az út mellett? Nem volt legalább egy roller a spéci űrhajójában?

A videót nem néztem meg. Időpazarlás.

2021. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Bicaja volt, de ellopták a delavárok.
2021. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 krwkco ***** válasza:
79%
Akkor meg lehet a véleménye a Földről. Biztos azt motyogta, amikor lefilmezték, hogy "léaemcp37564785276m1,xíksemdméx". Magyarul: ide sem jövök többé.
2021. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Az Michael Jackson ahogy épp gyerekeket molesztált, csak elfutott.

Érdekes hogy egy krumplival vették fel ezt is, mint az összes ilyen sz.rt.

UFO = unidentified flying object ( azonosítatlan repülő tárgy )

Miért nem mész ki a friss levegőre, és hagyod a baromságaidat? Annyi szép dolog van az életben.

2021. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akik engem látogatnak gyerekkorom óta nem így neznek ki, pedig a kis szürkék látogatnak engem. Ez egy hamisîtvany.
2021. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Mondja is a híradós nő, hogy ez egy prank.
2021. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog jutott eszembe.


Az egyik hogy Mesterséges Intelligenciával generált álhírek.


A másik ami eszembe jutott aggasztó és remélhetőleg szolgálati szervek is látták akik korrupció ellen nyomozo osztály, mert van ilyen is.


Egy foldonkivuli nem gyalogolna így az utmentén.


Gyanusak a motorosok is. Tul vidámak és egy szemernyi retteges reakciojuk sincs. Mi van ha az egy ember akit ezek a motoros bandák videoztak, fogva tartottak es hogy hozzajuk hogy kerult egy fehér ember? Pl. Ember kereskedelem. Valoszinuleg nem is hall a sétálló. Semmilyen reakcioja nincs csak sétál. Ugy sétál mint egy terror alatt tartott fogva tartott ember.


Bankrablasnal nezzetek meg hogy engedik ki a fogva tartottakat. Apatikusan setalnak ki de erzodik rajta hogy szerintem meg volt fenyegetve.


Remélem jól megnézték a korrupcioval foglalkozo rendőrök vagy ügynökök ezt a videot es azoknak a motoros bandáknak az arcát es tesznek ez ellen. Ha Mesterseges Intelligenciaval keszített álhírek ha fogva tartott ez egy olyan video mindenképpen ami nyomozast igényelne. Egy mit sem sejtő indiai pláne motoron jajgatna. Tul gyanus. Es mar az gyanus hogy nem hívják a mentőt csak mosolyogva veszik videora. Undorító.

2021. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az undorító szót, azokra az emberekre írtam, akik mosolyogva nézik annak az embernek a szenvedését, már az gyanús, hogy nem tesz semmit, nincs rémült feje, és még mosolyog is, de ez sem jó szó rá, kegyetlenek. Remélem volt aki minél előbb segítséget hozott neki aki mindezt látta, több autó ment ott.


A hatóságot, a mentőket és a nagykövetséget kellett volna egyből értesíteniük.


Ha kamu és photoshop effekt és mesterséges intelligenciát használtak az ilyen videok terjesztését is büntetni kéne.

2021. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!