Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek utalhatnak szellemre...

Ezek utalhatnak szellemre vagy démonra?

Figyelt kérdés

Több esetem is van.


1.A padlásról hallunk hangokat (anyám is hallja ezeket) azt gondoltuk hogy valami állat, macska vagy más. De mindennao ugyanabban az időben kezdődött mert figyeltem!

Mindig fél 12kor, és mintha valami gurult volna de szó szerint guruló hangok voltak.


2.Karmolások jelentek meg rajtam egyik nap és elég sok, vagyis 3 is volt egy helyen.


3. Leesnek dobozok amik eddig ott voltak. Már 1 éve ugyanúgy vannak és az utóbbi időben mikor ez az egész kezdődött csak úgy leestek a semmiből. Többször is akár 1 nap


4. azt éreztem van valaki mögöttem


5.suttogást hallottam éjjel a falnál.



2021. okt. 12. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
És a macska amikor befut (kinti macskám van) mindig az ágy alá bújio be egyszerre és ott marad egy ideig
2021. okt. 12. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez minimum egy hatos szintű otthon-megszállásra utal.
2021. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Mindegyik pont nagyon gyanús. Én skizofréniára tippelnék, a 4-es pont alapján paranoid skizofréniára.
2021. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha többen is tapasztalják akkor már nem lehet dilisség.. igen, arra utal ez.
2021. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
4 - gyakori skizofrén tünet, hogy a beteg azt képzeli, mások is látják a hallucinációit, néhányan azt képzelik, hogy számos más ember is lát szellemeket, stb.
2021. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Patkany vagy mókus vihetett fel valamit , es azokkal zorog.

A doboz passz. Kerjetek meg h tavozozzon, tegyetek fel feszuletet , egessetek feher gyertyat

2021. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Holnap délelőtt írok neked privát üzenetet 🙏
2021. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy démon , karmolásokat és harapásokat a démonok tudnak csinàlni spiritualitás terén. Gonoszkodás, zaklatás, az ilyesztegetést nem sorolnám ide mert arra az elveszett lelkek is képesek.
2021. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!