Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha túlságosan félek attól,...

Ha túlságosan félek attól, hogy látok valamit azzal bevonzom az entitásokat?

Figyelt kérdés

Kislányom mikor megszületett, anyósomnál laktunk ahol rengeteg ijesztő élményem volt. Volt hogy fésülködtem, közben a tükörben arra lettem figyelmes hogy a 2 hetes kislányom áll a kiságyban, megfordultam, feküdt. Vagy remegett az egész szekrénysor. Egyszer láttam egy árnyat elsuhanni, mint később kiderult férjem mamája volt, de ezen kívül még nem láttam semmit.


Azóta elköltöztünk és itt viszonylag minden rendben szerintem inkább csak túlreagálom ha hallok valamit. Nagyon sokszor félek attól hogy látok valamit és teljesen lefagynék. Tudom hogy hülyeség de legnagyobb félelmem... Ezzel bevonzom?


2021. okt. 21. 09:57
 1/4 Grimfox ***** válasza:
75%
Nem vonzod be ezzel, de az idegeidet felőrlüd, és esetleg olyasmit láthatsz emiatt, ami vagy nincs ott valójában, vagy egy teljesen természetes dolgot nézel félre. Mindezt az állandó aggodalom teszi, nem megőrülsz, vagy ilyesmi. Ha ott, ahol most laktok minden rendben, akkor ez nem is fog csak úgy megváltozni, még ha félsz tőle, akkor sem.
2021. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha nagyon félsz valamitől akkor az elméd megtréfálhat.

Apró hallucinációkkal például, vagy olyan dolgokat is annak vélsz látni ami nem is az. S ez hogy dolgokat látsz annak amik nem is azok, csak egy természetes ösztön része. Mert így próbálja az agyad megelőzni a bajt. Tehát ha mondjuk egy dzsungelben jársz (közben félsz, hogy mondjuk rád támad egy tigris) és zajokat hallasz, akkor az agyad automatikusan tigrisnek hiszi. Hogy elkerülje a veszélyt.


Hasonló eshet meg entitásokkal is. Tehát az agyad játszik veled, hogy megvédjen attól amitől félsz, még akkor is ha nincs is ott a félelmed tárgya.

2021. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Inkább menjen el és kérjen segítséget egy orvostól. A skizofrènia kezdeti tünetei jelentkeznek önnél generatizált szorongással.
2021. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni ilyen félelmekkel, mert meg fog tréfálni az elméd, ami egyes esetekben iszonyú ijesztő is lehet.


Én például egyszer felébredtem éjszaka és a fejem mellett a párna, vagy takaró úgy hajlott be a látóterembe, hogy azt hittem áll valaki az ágyam mellett. Nagyon megijedtem, tiszta erőmből odaütöttem, közben nem volt ott senki.

2021. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!