Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Észleltétek valaha a badacsony...

Észleltétek valaha a badacsonyi görényembert?

Figyelt kérdés

A badacsonyi görényemberről az első cikk a Hihetetlen Magazinban jelent meg talán 2012-13 körül, a lény állítólag a Badacsony erdőségeiben él és borzhoz hasonló szagot áraszt magából, a történet szerint néha borospincékben húzza meg magát, ha megzavarják, egy savas váladékot köp védekezésként a feltételezett támadójára.

Kutatásaimhoz keresek anyagot vele kapcsolatban, valaki észlelte már és le tudná írni a teljes történetet?



2021. nov. 7. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Szerintem kitaláció
Szerintem létezik
Láttam is személyesen
Ismerősöm látta
Egyéb (lejírom chommentben)
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Te kérdező, a leírás alapján ez a volt főnököm! 😱

De azt nem tudtam, hogy badacsonyi.

2021. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan szaporodik, minden nagyváros centrumában megtalálható. Legkedveltebb helye a közterületen elhelyezett padok, a nagy bevásárlóközpontok bejáratai. 4 méternél jobban nem ajánlatos megközelíteni mert sajnos, a szaga valóban elrettentő, még a borokat is el pusztítja. Ezért: védjük a borzokat!!! Ha jön a másik állatfaj, az egyetem mellett pandák megmentésére gyűjtögető Homo Bugyutusz Agybetegusz, akkor feltétlenül mondjuk el neki, hogy mi csak borokat mentünk, ugyanis ez a konkurens fáj a szagával teljesen kipusztítja szegényt!
2021. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
A sátán idézi elő.
2021. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%

Rettentően agresszív állat, de ha hónalját bekened étolajjal ( CSAK VÉNUSZ!!!!), valamint a bal talpát nyalogatod 45 fokos szögben, miközben a jobb kezed mutató ujjával lassan cirógatod az ánuszát, könnyen nyugalmi állapotba tudod hozi.


Puszi

2021. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!