Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Mátrában újonnan felfedezett...

A Mátrában újonnan felfedezett barlang nyújthat menedéket a fanyűvők titokzatos, rejtőzködő fajának?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a természetfeletti faj ritkán kerül az emberi szemek elé. Lehetséges azért, mert életciklusuk nagy részét a föld alatt töltik?



2021. nov. 23. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nincs itt semmi látnivaló. Szerintem sanszos hogy a kőfejtő bányászok kinevezték a szóban forgó helyiséget szarószobának, szóval ha nem volt kedvük/idejük felmenni akkor simán ott elintézték a dolgukat. A fanyűvők azok nem barlanban dolgoznak, szerintem a favágókra gondolsz te, azok minek mennének kőbányába, nincs ott semmi dolguk.
2021. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fanyűvők a miocén korból itt maradt főemlősök. Gondolj csak a Rudapithecusra, ami egy Dryopithecus. A lehűlések miatt az európai főemlősök nagy része kihalt, a fanyűvők viszont a föld alatt átvészelhették a hideget.
2021. nov. 23. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szükség lenne egy-két megfigyelésre is főleg a nyári szünet előtt
2021. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Maximum az időnként vándorló medvének.
2021. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges, hiszen éppen ezért vájták ki!
2021. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!