Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagynéném mesélte, hogy ... (?)

Nagynéném mesélte, hogy ... (?)

Figyelt kérdés

Nagynéném mesélte, hogy fiatalkorában többször látott éjszakánként egy fekete alakot a szobájában. Amikor beszélt egy a falujában lakó öregasszonnyal, az azt mondta a nénémnek, hogy a fekete alak az jó, az nem bánt. A fehér alaktól kell tartani, mert az bánt.

Szkeptikus vagyok, de mégis megborzongok ettől.

Ti mit gondoltok, van ennek valamilyen valóságalapja? Lehetséges, hogy igazat mesél a néném, vagy csak rémisztgetni akar?



2021. dec. 11. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Lehet látott valami árnyékot és ő is nagy ezós volt és félős, ezért bebeszélte magának. Az a nénike meg kamus és mond minden hülyeséget. Mondok egy példát.


Addig jó amíg színes embereket nem láttok mert azok a legfélelmetesebbek. Ha mégis látsz egyet a füledet mindenképpen fogd be, mert ha meghallod a hangjukat megőrülsz.


Tök hihető mert volt fekete színű is. Akkor miért ne lehetne színes? És ha tapasztalatlanok vagytok mondhatok bármit. Vagy elhiszed vagy nem.

Szóval van valóság alapja persze. Lehet meg is történt. Csak ami megtörtént az nem az amit mesél.

Látott valamit amire azt hitte hogy.....

Valaki mondott egy nagyon mintha ő tudná, miközben fingja sincs róla. Vagy netalán hülyének is nézte a nagynénéd.


Mellékesen nekem voltak már élményeim ezzel azzal, de ilyen nem nagyon van. Szóval nyugi. ^^

2021. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem.
2021. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 Nem szeretnék tolakodó lenni,de felkeltette az érdeklődésemet, hogy milyen élményeid voltak. Ha gondolod, akkor szívesen meghallgatom. :)
2021. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fekete színt mindig a gonosszal, sötétséggel párosítják. De ha ez igaz, akkor itt nem a fekete a gonosz entitás, hanem a fehér.
2021. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon öreg házban bérlek lakást és errefelé több paranormális esemény is van. Nálunk egy "néni szellem" van, ő szinte csak a konyhában van, ott fel vagy lekapcsol a villany néha, aztán néha ilyen fahéjas sütiillat is van, csukott ablaknál is mintha fújna a szél, mozog a függöny(a tulaj új nyílászárókat rakott, úgy is). Aztán volt egy másik is régen, egy alaktalan valami, akkor mindig hideg lett bent, a bokám át is megfogta jéghideg volt, őt el kellett űzni. A néni szellem néha itt van, de nem lehet mindig érzékelni (én nem tudom, a párom meg abszolút semennyire, csak a sütiillatot érzi néha).
2021. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

#5

"sütiillatot érzi néha"

Ha csak 'néha' érzi, akkor ritkán sütsz neki sütit.

.

A kérdésre:

az én nagynéném pedig valamikor Piroskáról és a farkasról mesélt.

Soha nem látott sötétben sötét alakot, fénylőt sem.

2021. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem színfüggő.

Attól függ mit tapasztal mellette. Ha más para dolgok is vannak, nem tud aludni, nincs enegiája, vagy mozdulnak dolgok helyükről, na én akkor paráznék.

2021. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is láttam a fekete árnyékot, viszont az alvásparalízis volt. Egyszer csak a kinyúló fekete karmait láttam a lámpa mögül. Viszont sosem volt ártó szándéka. Szerintem akkor tudjuk látni ezt az árnyt, amikor a világok határterületén vagyunk. Pszichózisban is gyakran előfordul.
2021. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Saját tapasztalat fekete árnyat én "kergettem meg". Fehér árny engem szóval...
2021. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!