Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Édesanyám 3 eve meghalt...

Édesanyám 3 eve meghalt agyverzésben, rá pár hétre haverokkal filmeztünk és olyant láttunk amit azóta se tudok felfogni a szobámba egy üveg ajto volt ahonnan pont rá lehetett látni a fürdőre ahol édesanyám agyvérzést kapott?

Figyelt kérdés
haverokkal épp filmeztunk mikor arra lettem figyelmes hogy az ajto elött elhalad egy kb 3 méter magas fekete hosszu haju árnyék és be megy a csukott ajton át a furdőbe.. én se akartam elhinni de rajtam kivul 2 en is látták probálok racionálissan gondolkozni de erre nem találtam logikus magyarázatot mi lehetett? agyunk tréfált meg? kérlek ne röhögjetek ki nemtudom mitláttunk de valoban láttunk valamit
2021. dec. 24. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem kB 168 es barna rövid haju
2021. dec. 24. 23:55
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A film is kiválthatta azt az árnyékot.
2021. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Karácsonykor eljöhetnek a közeli hozzátartozók, vagyis az elhunyt lelkek..
2021. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"haverokkal épp filmeztunk"

Ha akkor történt, akkor rögzítettétek a filmen.

Ha csak azt a részt feltennéd kérdésed kiegészítéseképpen, konkrétabb válaszokat kaphatnál.

2022. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 - gondolom úgy érti, hogy filmet néztek.
2022. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!