Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez és mennyire...

Mi lehetett ez és mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
Pár napja történt, hogy felkeltem hajnali 2-3 óra körül. Nem tudtam vissza aludni, forgolódtam kicsit, mielött eldöntöttem hogy kimegyek egy cigire. Hallottam anyósomék szobájából a kismacskát nyávogni, és apróbb zajokat, de ez megszokott votl, apósom szokott éjjel mászkálni. Félálomban felhúztam a kabátom és amikor kilépve becsuktam a szobaajtót, egy kb. 2-1,5 m magas, fekete, arctalan, vékony lénnyel találtam szembe magam. Félálomban voltam, de amikor megláttam éppen az előtte álló szék támláját fogta meg, és hallottam ahogy kicsit arréb gugul a szék, ezért nem hiszem hogy valami kivetülés volt. Pár másodpercig lefagytunk és néztünk egymással szembe, addig én próbáltam elnézni és vissza, hogy tisztuljon a kép, de ugyan úgy ott volt. Amikor tisztáztam hogy jól látok, nem ilyedtem meg, de az erkély felé vettem az irányt és kiültem cigizni. Utána fura hangokat hallottam bemtről, aztán mintha a falon/ablakon keresztül távozott volna, és kerítéseken, udvarokon keresztül át elfutott volna úgy, hogy vélhetően a nyomában a macskát felnyivákoltam és a kutyák ugatni kezdtek. Első ilyen élményem volt szóval csodálom hogy nem fstam le a bokám, és nagyon kíváncsi vagyok mi lehett, neten semmit nem találtam. Előre is köszönöm a válaszokat és a trollkodásokat.

2021. dec. 25. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

A betörők lehetnek ártalmasok és ártalmatlanok. Ha nézitek egymást de látja, hogy leszarod és kimész inkább cigizni, akkor valószínű, hogy nem fog bántani.

Ha felkapcsolsz egy villanyt, akkor viszont lehet megtámad.

Ha az ablakon keresztűl távozott ez a sötét alak, lehet tudom mi volt az.

Több neve is van, de a legismertebbek a Cigánydémon, Cigimon, Decigó, Holacucc.

Ezek a lények nem bírják a hangos zajokat, ezért egy riasztó berendezés jó megoldás lehet.

2021. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*2-1,5 cm magas volt. Köszönöm, esetleg ha tudnál valami linket amiben többet olvashatok a témáról megköszönném
2021. dec. 25. 17:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és a csukott ablakon keresztül, vagy a falon, a lényeg hogy keresztül tudott menni a dolgokon ezek szerint
2021. dec. 25. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez egy árny ember, alak lehetett. Ez egy negatív kivetülés. Fekete, tehát nem jó. De lehet, csak ilyen "vándor" szellem volt. Másik síkról jöhet át, vagy van ott valami tükör vagy átjáró.
2021. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Most méter vagy centiméter mert nem mindegy. Ha centiméter akkor nem tudta megfogni a szék háttámláját.
2021. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, méter vagy centiméter...
2021. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Centiméterre akartam átírni a métert, mert úgy jobban tetszett volna, csak siettem és kihagytam a nullákat :') köszönöm a válaszokat, érdekesek, nem is gondoltam negatív kivetülésre
2021. dec. 27. 07:32
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem értem, hogy nem ijedtél meg? Nekem emiatt hihetetlen.
2021. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őszintén? Fogalmam nincs. Mondanám hogy félálomban voltam, de min. fél órát forgolódtam mire kimentem
2021. dec. 30. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!