Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek őszinték a démonokhoz?

Az emberek őszinték a démonokhoz?

Figyelt kérdés

#UFO #szörny #lény #démon #sátáncsökevény #gukizsgutya
2022. jan. 18. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem, általában kihasználni és megölni akarják őket.
2022. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Én az vagyok. Őszinteség nélkül az egész mehet a kukába. Ha őszinte vagy, ők is azok.
2022. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy kérdezed, mintha az emberek napi szinten kommunikálnának a démonokkal, ráadásul sikeresen. Aki eljut arra a szintre, hogy valóban tud ilyen entitásokkal beszélni, az gondolom nem hülye, tisztában van az ő képességeikkel is, ezért nyilván őszinte velük.
2022. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az emberek annyit hazudoznak össze-vissza napi szinten is, hogy lehet észre sem veszik, ha nem mondanak igazat.
2022. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

az emberek állandóan hazudoznak.

nézd csak meg más démonos kérdést. most hírtelen mindenki szépeket és jókat ír a démonokról. pedig semmi jót nem lehet róluk állítani. láthatod h én azt írom, hogy csak rémisztő, kellemetlen és rossz dolgokat tapasztaltam velük. ez az őszinteség. ha nem állítasz csupa szép és jó dolgokat. ha csak szépeket állít valaki az csak:

1. mindenáron seggnyaló, nyalja a démonok seggét.

ebből is az csinálja akinek nincs idézéssel tapasztalata, vagy van tapasztalata, de önmagának is hazudik, mert annyira reménykedik h majd jót is fog kapni stb. befanatizálták, fanatizált lett és másokat is befanatizál. tehát végső soron sem magával sem mádokkal nem őszinte s azt sem fogja fel h a démonokkal sem őszinte.

2. nem idézett sohase, de imádja a démonok mítoszát és pozitív képet alkot meg magának s másoknak. abba bele se gondol h ezek létező lények. bár azt állíthatja h léteznek. mint azok a tinik akik vámpírnak képzelik magukat.

3. démon impozánsok. tehát sátánisták valójában és önmagukat is démonoknak képzelik. szépeket álítanak, becsalogatnak ebbe a világba stb. aztán később megmutatják a foguk fehérjéjét h csak rosszat akartak neked s rajtad keresztűl élvezik a te bukásodat és szenvedéseidet.

4. a valódi démon szimpadiáns aki imádja a démonokat, a gonoszságot stb. démonokat is idéz. borzalmasan ritka.

sajnos inkább a pozitív démoni képalkotás és a hazúg pozitív élményeket állító emberek terjedtek el. ezek az emberek leginkább nagyon jó emberek. de sajnos saját magukat és másokat is becsapnak, hazudnak.

de vannak akik jó embernek mutatja magát, de közben nem az.

tehát a legtöbb és a legtöbbeket csábító azok a rétegek akik pozitívan szimpatikusak és jókat állítanak.

hiszen a rossz emberek és a gonoszságokat imádók nem annyira csábítóak stb.


nagyon kegyetlen és ravasz az ilyen társaság.

a démonok is pontosan tudják ezt. csak madzagon rángatják a bábjaikat. de úgyis arra hallgatnak akik szépeket s jókat állítanak.


Démonoknak totál mindegy h őszinte vagy e vagy sem. az a lényeg h minél több embert vegyél rá arra h idézzenek démonokat vagy csak szimplán imádják őket.

akik nem imádják őket azokat békén hagyják, mert azokat nem tudják rávenni h saját maguknak us hazudjanak. nem fognak hazudozni mert tudják h haszontalan és amúgyis a legkisebb erőfeszítést adnak mindenbe. tehát nesze fogd meg a semmit és találj ki minden jó dolgot és te dolgozz mialatt ők csak hátra dőlve röhögnek rajtad.



felejtsd el a démonokat. én ezt írom neked.

2022. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Melléles.

A démonok az őszinte embert ugyanúgy átverik, mint a hazugot.

A lényeg az, hogy a démonok SOHA NEM őszinték.

2022. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha démonokkal foglalkozol nyilván bevonzasz olyan entitásokat melyek rémálmokat és negatív paralíziseket okoz.

Tudni kell különbséget tenni. Mikor sátánista lettem és az első démonnal találkoztam, olyan boldog voltam mint még soha. Még meg is könnyeztem. Nekem is voltak utána rossz élményeim. Tudni kell, hogy mit mi okoz. A legdurvább élményem egy entitásal volt. Ők szeretik fitogtatni az erejüket. Csupán meg kell találni a dolgok nyitját. Nem sok embernek való ez a világ. Ha a halálfélelem elrettent akkor ez nem a te utad. Nyilván nem véletlen vagyunk kevesen. Démonnal ritkábban találkozik az ember, de az még sose volt negatív.


Ezt most egy másik kérdésre adott válaszom amit ide is bemásolok. Aki komolyan foglalkozik a dologgal az tud különbséget tenni. De az tény, hogy aki démonokkal foglalkozik az egy veszélyes dolog, de nem miattuk. Ha most egy ember csak úgy leül démont idézni az nem fog működni. Valószínűleg semmit sem fog érni. Mintha nem is működne. Ha ott vagy teljes szívvel, akkor ér bármit is.

2022. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Te is fent vagy az entitárskeresőn?

2022. jan. 22. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Hihi. Nem.
2022. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy! Én a kocsmában a démon spanomnak akkora felesemigaz történeteket szoktam bedobni, h 3 napig tátogatja utána a démoni pofáját.
2022. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!