Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vettem egy szellem táblát...

Vettem egy szellem táblát hogy használjam?

Figyelt kérdés
Csináltam már idézést de ilyet még nem

2022. jan. 20. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Használati utasítás nem járt hozzá?

Sok filmnek, játéknak az alapja, gondolom ez is az egyik oka, hogy megvételezted. Talán egy egy yt vagy twich videós is készített róla.


Én amúgy nem tudom, nem érdekelt sosem, de mivel az ezo téma érdekel emiatt nem egyszer jött szembe. Ezért sem értem, hogy miért nem tudod, részben vagy egészben a helyes használatát?

2022. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én nagyon régen kipróbáltam de nem történt semmi. Viszont tábla nélkül már rengetegszer éreztem szellem jelenlétét
2022. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
leginkább sehogy ne sztem
2022. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kéne a szellemeket háborgatni, mert rád szállnak. Utána meg azt fogod kérdezni, hogy hogyan szabadulj meg tőlük.
2022. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom úgyis ki fogod próbálni, hamár megvetted, úgyhogy:

Sose használd egyedül!

Üdvözlés.

Egyszerű kérdések.

Elköszönés.

2022. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
A vécén használd.
2022. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Bazd ki az ablakon, ezzel nem érdemes szórakozni. Komolyan.
2022. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Megválaszolom a kérdésedet: igen, vettél egy szellemtáblát, hogy használjad.
2022. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Némelyikükkel ha jóra gondolsz segíthet de mások sorsát sosem fogják meg írni. Pénz karrier viszont! Ki tudja ők kik voltak ? Tudjuk? Én ezért nem szórakozik vele, mert a végén még ki tudja mi fordulhat elő? Elég egy rosszul megfogalmazást kérdés aztán dől az asztal!
2022. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Múltkor is lehúzodott nálunk a redőny fényes nappal aztán dupla húrokat volt kötve, azért mondom! Szerintem azt gondolta kölcsönösen hagytam cserben, de szerintem én meg mások döntéseit nem határozható meg! Mondom mélyebbre merészkedik az ember elemében inspirituáltá válsz! Egyébként sokan ahogy én sem hittem a létezésükben! Olyan téma ez ma már számomra, ami felkavaró! Sőt a saját problémájuk is elmagyarázzák és még kell tanulnod együtt érezni vele. Némelyikük próbál a sorsot fejtegeti előtted,de meghatározni nem fogja.Ki tudja egyébként mi alapján következik be, szerintem létrejön egy két útforma egy másik dimenzióban. És ha szűkület az egyik akkor kevésbé tudd előrehaladásban létrejönni a valódi életünk valós eseményei. Szerintem hol ott az élet olyan mint a rajz a saját elképzeléseink szerint kell megalkotnunk az elhatározott döntést célt. Egyébként ha minden iránt elővigyázatosság valaki, az sosem árthat ! Bevallom az elég nehezen elképzelhetetlen dolgokat is elképzelem. Különben néha a változásokat is jó irányban alkothatunk meg bármilyen kérdést,ha fejben előrébb vagyunk bármilyen válasz végett! Különben némelyikük védangyal! Nehéz az ilyen részről a kapcsolatot tartani. Van egy olyan érzésem hol ott ez őket is bántja, hogy néhol az befolyásolatlanul határozzuk meg a következő lépésben. Egyébként a virágokat azt szeretik, mert emlékszem gyermekkoromban sok virágzott szépen. Ki tudja a természeti erőket a sorsot maga Isten miben nyilatkozza meg!Különben volt hogy a cserepek néha helyett változtatás, meg ki tudja, hogy egy adott háziállat milyen okból megy el máshova! De egyébként megváltás útján akarat és a törekvőképesség meg elengedhetetlen, hogy egy elképzelt világot teremtsünk meg! Az a gond számomra az idő a lehető leghosszabb dolog,amit valaha számunkra megteremtett vagy létrejött a nagy bumm által. De lehet erőnk formálni csak egy a legnagyobb gond nincs hozzá elég képesség.
2022. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!