Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt a legdurvább természet...

Mi volt a legdurvább természetfeletti dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Reggel arra ébrendtem, hogy a kézfejemen van egy cm méretű enyhén vérző piros kör. Mintha bőrjukasztó okozta volna.


Az egész lakást átkutattam, de nem találtam semmi eszközt, ami ezt okozhatta volna.


Később lejött a varr, s csak egy szabályos kör alakú forradás maradt utána. Lassan eldeformálódott, mára teljesen eltűnt.

2022. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom ez az e, de egy csajba nem akartam beleszeretni, azóta fülig szerelmes vagyok belé :c sad. És azt hittem én offolom őt, de simán kioffolt :/ elvok átkozva szerintem.
2022. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kretens ***** válasza:
92%
Ez egy mezőgazdasági szakiskolában történt velem még 1993-ban.Bár csak 8-kilóméterre laktam az iskolától de úgy gondoltam nem fogok minden nap bejárni igy kollégista lettem.Esténként kijártunk cigarettázni a kastély mögött lévő erdős területre(a kastély kollégiumként üzemelt akkoriban ma már nem az erdős terület is az iskola része volt amolyan kis tájvédelmi terület körbekeritve keritéssel).Egy ilyen alkalom során 6-an együtt kint cigiztünk amikor egyikünk megkérdezte hogy gyerekek mi az ott?Mindenki abba az irányba nézett ahova mutatott.Mindannyian ugyan azt láttuk.Tölünk kb 50-60 méterre egy átlátszó ember alaku valami futott felénk.Hát abban a pillanatban mi is futni kezdtünk vissza a kastély felé.Minimum kétszáz felett volt a vérnyomása mindenkinek a félelemtől.Ez este történt már sötét volt de a kastély körül lévő villanyoszlopok fénye épp még annyira beszűrődött arra a területre ahol cigiztünk hogy érzékelni tudtuk.Ezután féltünk később is de az adott némi önbizalmat hogy a kollégiumi szobák nyolc és tizenkét ágyasak voltak tehát ennyien aludtak éjszaka egy szobában.Soha senkinek nem beszéltünk erről mert hülyévé nyilvánitottak volna minket.Most már ennyi idősen és tudással kicsit másképp látom a dolgot és ennek utána fogok járni.
2022. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Valamelyik éjszaka a héten egyszercsak felborult a földön mellettem lévő vizesüveg. Üvegből készült lapostalpú üveg, tele vízzel, azaz kb 0.7-0.8 kg lehet, szóval azért stabilnak mondható, a szobában semmi nem mozdult, ráadásul évek óta így alszom. Még ébren voltam amikor egyszercsak izomból felborult, pedig meg se moccantam. Nem állítok semmit, hogy mitől volt, de elég para volt:D
2022. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 gorogeto válasza:
58%
Öngyilkos lettem mint édesapám,és túl éltem.Villany árammal tette.A dugó ki jött a hejéről.Rá tekertem a kezemre ahogy ő.Máig sem értem hogyan.A drót bele égett a húsomba.Senki ki ne próbálja!De élek! Nem csoda.Isten keze!
2022. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
35%
#1 Ilyesmi hegek maradnak bizonyos vizsgálatok után amiket általában földönkívüliek végeznek. Nekem a gerincem mentén van egy jól tapintható forradás, pedig soha nem voltam még csak kórházba sem. Sok ilyen történetet lehet olvasni ahol röntgen és ultrahang is készült s azokon is láthatóak a beültett ilyen-olyan implantátumok. Mi is pl hasonló módszerrel figyeljük az állatokat ahogy ezt sokféle idelátogató vagy rég itt lévő korábbi civilizáció teszi biológiai kutatásai során...
2022. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Kb. 4 éves koromban láttam magamat repülni. Soha senki nem hiszi el nekem, hogy nem álmodtam. Emlékszem a szempillám mozgására, anya meg apa között aludtam, hallottam a horkolást dzuszogást, elevenen él az emlékezetemben. Olyan volt, mintha a lelkem elhagyta volna a testem, felülről láttam magam.
2022. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Remélem6oska,csak viccelsz!:D
2022. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Elemér10 válasza:
76%
Gyerek voltam 16 éves, egy barátomnak el akartam dicsekedni hogy egy 50kg sújt 10 szer is ki tudok nyomni.Mikor 100-djára is a magasba emeltem és még csak el sem fáradtam, mindketten csodálkozva néztün egymásra. Azután is csak 10 szer tudtam max kinyoni.
2022. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

1-es vagyok.


Nem tudom miért pontoztatok le. Nem hiszek a 8-os féle "implantációban", de tény hogy a saját és nejem karikagyűrűjét is hozzámértem, mind a kettő pár mm-rel nagyobb volt.

Szóval nem tudom, mi okozhatta.


Azóta nem foglalkoztam vele, a kérdés kapcsán eszembe jutott.

2022. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!