Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a kisfiam szelleme...

Szerintetek a kisfiam szellemet lát? Én láthatom?

Figyelt kérdés

Amikor 2 éve meghalt anyósom, másnap este egy addig stabilan álló könyv kétszer is eldőlt az asztalunkon, azóta viszont nem észleltünk semmi furát mostanáig.

A 2 éves kisfiam esténként mostanában elkezdett kifelé mutogatni a fürdőszoba irányába, hogy "mama". Kb egy hónapja az apja viccből játszott vele olyat, hogy azt mondta neki, hogy itt van mama és elviszi őt játszani (az élő mamára gondolt, nem arra, aki már meghalt, mivel nem is ismerték egymást a kisfiammal). De a kisfiamat nem igazán érdekelte, hogy az apja azt mondta neki, itt van mama, ezt kb még 3x eljátszotta vele a párom, aztán nem mondta többé. Csak ugye mostanában már magától mutogat a kisfiam, hogy "mama", én betudtam ezt annak, hogy a párom korábban mondta neki, a férjem viszont meg volt ijedve, mert már rég játszotta ezt vele.

Viszont egyik délelőtt egy szélcsendes napon megint leesett két tárgy a polcról, egy olyan szemüveg is, ami mindig stabilan állt a helyén. Ma este megint mutogatott a kisfiam.

Engem nem zavar egyáltalán anyósom jelenléte, de tudom, hogy kb magam alá szarnék, ha esetleg meglátnám őt én is. Szerintetek van rá esély, hogy itt van? És ha igen, én fogom látni? Nyugtassatok meg, hogy nem.


2022. máj. 21. 21:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és ma amikor mutogatott a fürdőszobába a kisfiam, odamentünk megnézni, hogy mi újság, utána meg azt mondta, hogy mama a szobában van, és a szobája felé mutogatott. Tökre olyan volt, mintha látna valamit.
2022. máj. 21. 21:55
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,hogy gyerekként látják a szellemeket ,ezt olvastam már valahol!
2022. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

A gyerekek láthatnak ilyen jelenlétet, igen.

Nem gondolom hogy a meghalt "mama"az, túl rég volt, már rég nem kellene itt lennie, de persze nincs kizárva.

2022. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát eléggé esélyesnek tűnik, hogy szellemet lát.
2022. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges
2022. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolog egyik ismerősömmel is történt
2022. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
22.15, miért nem kéne itt lennie? Mielőtt meghalt, azt mondták, szeretné összeszedni magát, hogy lássa végre az unokáját. (4 hónapos volt a kisfiam amikor anyósom meghalt.)
2022. máj. 21. 22:42
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyen "nagy vágyak" csak addig fontosak, amíg emberi testben van, utána már egész más megértése lesz, jó élet, sok sikert kíván az új szereplőnek, és megy tovább....de persze ez sem általános igazság, csak a legvalószínűbb forgatókönyv.

Nem akarok találgatni kit-mit láthat épp, ártani nem nagyon fognak, de zavaró lehet.

2022. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, én nagyon nem vagyok jártas a témában. Meg engem nem is zavar, csak attól félek, hogy meglátom őt én is, mondjuk olyan formában, mint a halála előtt volt, sajnos már nem volt jó bőrben. Eléggé megijednék.
2022. máj. 21. 22:58
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

szerintem csak álmodban fogod meglátni.

én már sok szellemet láttam.

anyu nem tudott róla. októberben halt meg és álmomvan jött el. én mondtam neki h eljöhet álmomon kívűl is. el is jött és szerencsémre jól van.


majd augusztusban távozhat végleg. ő rákos volt s sokáig tart h elfeledje h mennyit szenvedett. most szerencsére csak arra emlékszik h nem kellett dolgozni mennie.


tehát ne aggódj, te csak álmodban fogod látni.

a gyerek is szépnek látja. ne hidd el azokat a rémisztő szellemvideókat.

2022. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!