Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet megszabadulni az...

Hogyan lehet megszabadulni az ártani akaró tündérektől? Hogyan lehet őket eltávolítani?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 02:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
🤣🤣🤣 Mi ez a hülyeség?
2022. máj. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
én ma már túl fáradt vagyok ehhez
2022. máj. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor aludj és majd írj azután, ha tudod a választ a kérdésre.
2022. máj. 27. 03:27
 4/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Kelta hagyomány szerint a fairy cross(pentagramm), és a vas, hegyes vas tárgyak főképp, de úgy általában a vas tárgyak védenek tőlük. Ezen kívül néhány aromás növény, mint pl az izsóp, és a zsálya füstölése is jó lehet, meg persze a valódi tömjén, faszénen füstölve. Ezek sok más ellen is védenek, jó ismerni őket.
2022. máj. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van ez, hogy ezek a tündérek csak annak ártanak, aki árt nekik? Talán ha megszünteted az ártalmat, amit okozol, akkor leszállnak rólad. Vagy ha kiengeszteled őket?
2022. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Le kell spriccelni őket fokhagymás vízzel.
2022. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Csökkenteni kell a bevitt lsdt és varázsgombát..
2022. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
A hagyomány szerint ilyenkor fel kell bérelni a bükkembert aki egy kis konyakért összegyüjti valamennyit. Ha épp elfoglalt akkor a kecskeméti kecskeember szokott lenni az ügyeletes aki a mátranováki nyihogóemberrel és a hires fanyűvőemberrel szedegéli össze a tündéreket.
2022. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 balkalolka ***** válasza:
Hordj bicskát, nem szeretik ha penge van nálad, felsérti az aurájukat. Ezért is utálják az orkokat.
2022. jún. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Grimfox a kelta mesékben az elfek jószándékúak és természetközelik, magyarán a kérdező szerintem nem az elfekre gondol, hanem a fekete mágiát használó boszorkányokra.


Az elfek szerintem körbeugrálnának, ha izsóppal, és zsályával várnád, örülnének, és a vasnak is, hiszen íjászkodni szoktak a kelta mitológia szerint. Szóval szerintem a kérdező pontosítsa inkább a kérdést, hogy hogy jött ez a kérdés.


Melyik kelta legendában olvastál róluk , oszd már meg Grimfox. Arról nem is beszélve hogy a kelta vallásban a druidák, vatis és a bárdok kapnak központi helyet leginkább. A a manók és az elfek Írország mítosza.


Vannak ugyan kegyetlen kelta istenségek mint pl. Morrigan.

2022. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!