Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez a bohóc szerű...

Mi lehetett ez a bohóc szerű alak nálunk?

Figyelt kérdés
Egyszer bent voltam a szobámba xbox-oztam és furcsa neszeket hallottam kintről. Egy ideig nem érdekelt de aztán úgy voltam vele inkább megnézem. Ki mentem a szobámból és megpillantottam egy bohócot a másik szoba ajtajából. Nagyon megijedtem. Aztán arra lettem figyelmes hogy a konyhába a tányérok széttörtek a földön. Ez után még többször is véltem látni ezt a bohóc szerű alakot és elmeséltem szüleimnek és mondták hogy ők is látták már. Nagyon félek és nem értem ez mi lehetett. Sztetek mi lehetett és mit csináljak? Félek hogy még fogom látni.

2022. jún. 19. 23:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem szedek ilyeneket
2022. jún. 19. 23:52
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Uristen! Szuleid nem mondtak mast?
2022. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
hát azért a rendőrség kihívásán el kéne gondolkodni. vagy ha legközelebb látjátok fogjátok el és verjétek meg majd vigyétek be a rendőrkapitányságra
2022. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Ez a borsodi bohócember lehetett, a bükkemberrel szoktak garázdálkodni. Általában egy kis konyaktól megnyugodnak. Xanaxos borral lehet becserkészni őket, az elfogyasztás után mély álomba szenderülnek így ekkor elkaphatóak.
2022. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

lehetséges esetek:


1 - családtag,barát beöltözött


2 - egy démon az.


3 - egy földönkívüli az. Ilyen is volt!


Kérdezd meg mit akar, majd ha csak nem ad pénzt küld el a túróba

2022. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Elképzelhető hogy eltitkolt testvéred az, akinek egy bohóc volt az apja, és szüleid ezt tudják, szégyellik, és titkolják-rejtegetik előled.
2022. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mi a fasz törhette szét a cuccokat, ha még a para bohóc is a szobádba bújt el.
2022. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Azért abba is gondolj bele, hogy oké, te félsz ettől a bohóctól, de ő vajon mit érezhet? Lehet jobban retteg tőled
2022. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
a 8-asnak igaza van! mi van ha a bohóc félt tőled?
2022. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid nem érdekli, hogy egy bohóc mászkál nálatok? Miért nem?
2022. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!