Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lelhetnék rá lemúriai...

Hogyan lelhetnék rá lemúriai rokonaimra?

Figyelt kérdés

1979-ben történt a leereszkedésem: egy hosszú, fényes csövön keresztül születtem le édesanyám méhébe, aki szintén lemúriai származású. Anyámat hozzám hasonlóan nagyon sok kirekesztés érte különlegessége miatt (mint minden lemúriai, ő is olvasott a gondolatokban, mindig leleplezte a hazugokat, a szélhámosokat, ezért nem szerették), ezért nem merte büszkén vállalni a lemúriai mivoltát. Előttem sem beszélt erről. És már 2 éve hallott.


Egyedül maradtam. Kecskeméten élek, és már több fórumban kerestem lemúriai hozzátartozókat, de hiába. Nem jó így, félek és depressziós vagyok a magánytól.


Hogyan kéne rálelnem a Hunniába leszületett lemúriai rokonaimra? 42/N.



2022. jún. 21. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Spirituális körökben mozogva.....a lemuriai lelkek természetközeli vonzódásuak, páran boszorkányok között vannak, van aki az angyalokat csatornázók között mozognak....jöjj menj....gyakran éri támadás az ilyen öreg lelkeket, nem nagyon fognak beugrani egy "hírdetésnek"
2022. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha én tudnék a gondolatokban olvasni, nem tartanám olyan bonyolultnak megtalálni valakit egy olyan ivlágban, ahol ha elindulsz egy ismerősi szálon 5 csatlakozáson belül a világ bármely emberét megtalálod...

Merthogy ja, a te ismerősöd ismerősének ismerősének ismerősének ismerőse bármely tetszőleges ember a Föld nevű bolygón (eltekintve a szentinelézektől).

Egyszerűen csak kezdj el kutatkodni mások gondolataiban, hogy ismernek-e ilyen személyt.

2022. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A lemurian sisterhood el és virul Hawaiion és online is elérhetők.
2022. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
3 :DDD
2022. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem beszélt neked, és másnak se erről, akkor te honnan tudod, hogy lemúriai volt? Honnan tudod, hogy te is az vagy? Csak azt tudom elképzelni, hogy olvastad a gondolatait, de akkor ő is a tiédet. Akkor ennek a nagy titkolózásnak mi értelme lett volna egymás között?

Ilyen erős telepatikus képességgel simán utazgathatnál, kérdezősködhetnél személyesen. Ugye érzed a hazugságot, olvasol a gondolatokban. Hát hajrá, járjál társaságba. Így lehet ismerkedni.

2022. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Inkább szállj le a földre..Mekkora esélye van annak,hogy egy nagyrészt Atlantiszi előéletű népcsoportban megtalálod a félhüllő rokonságodat ráadásul olyanokat akik még emlékeznek is arra kik voltak anno...

Másrészt anyukád traumatizáltságát te is átvetted és ezt a rossz mintát követve sosem fogod megtalálni a sajátjaidat..ezért vagy magányos és ezért félsz annyira..


Harmadrészt...mindenki "kiválasztott" és minden egyes ember a földön a Marvel Galaktika oszlopos tagja,mert ez az egyik legkeményebb suli csak homály fedi az emlékezetet és ha végre rájönnétek arra,hogy azért vagytok itt,hogy megosszátok a tudásotok mindjárt nem lennél annyira magányos...

2022. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3# vagyok, komolyan írtam, ha beszélsz angolul jelentkezz a csoportba. Magyarok is vannak.
2022. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár én kevés lemúriai energiát érzek magamban, igazából olyan, sőt olyanabb vagyok. De én nem ismerkedem komoly szándékkal olyanokkal, akik embernek hiszik magukat.
2022. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2023. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!