Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a dzsinnek létezésében ?

Hisztek a dzsinnek létezésében ?

Figyelt kérdés
Muszlim vagyok, én tényként tekintek a létezésükre, de kíváncsi vagyok mit gondolnak erről azok akik nem muszlimok.

2022. jún. 23. 18:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
86%
Hát nem tudom mit értessz az alatt hogy dzsinn de nekem az Aladinn mese miatt egybol valami kék izé jut eszembe erről a szorol úgyhogy én nem hiszek bennuk
2022. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jin egy embernél intelligensebb és sok szempontból jobb képességekkel bíró teremtmény, akik között vannak jók és gonoszok is. Családokban élnek és vannak köztük hívő muszlimok is.


Az emberek számára többnyire csak akkor érzékelhetőek, ha felfedik magukat előttük. Egyes állatok azonban sokkal érzékenyebbek rájuk, mint például a macskák. Képesek nagyon gyors helyváltoztatásra.

2022. jún. 23. 18:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Simán egy magasabb evolúciós szinten lévő lényeknek tartom őket, amilyen majd az ember is lesz pár ezer év múlva.
2022. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Néha elgondolkodom azon, hogy a keresztények a dzsinneket szokták szellemeknek, és démonoknak vélni tévedésből...
2022. jún. 23. 18:58
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem, semmi nincs ami a létezésükre utalna.
2022. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Néha elgondolkodom azon, hogy a keresztények a dzsinneket szokták szellemeknek, és démonoknak vélni tévedésből..."


Én is azt hittem, hogy a "shaitan" az a iszlám vallásban a démon megfelelője. Azt gondoltam, hogy a muszlimok a démonokat vélik a gonosz dzsinneknek.

2022. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6: A Sátán = Iblis aki egy dzsinn és fellázadt az emberek ellen.
2022. jún. 23. 19:43
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem szívesen hervasztalak le de kifejezetten sötét mágusok használják fel őket a beolvadási képességük miatt.Bármilyen formát képesek felvenni ha asztrálban meglátsz egyet csak a fekete füstszerű massza de én még jószándékúval nem találkoztam..Aztán az illuminati ügyleteiben is gyakran előbukkan..Azt olvastam róluk,hogy egykor földszellemek voltak de Atlantisz idejében a nagy kataklizmánál kiszorultak az asztrál és az anyagi lét küszöbére...alsóasztrál,tehát most a démoni sík...

Vannak köztük kifejezetten intelligensek de alapvetően a megtévesztésre játszanak,viszont az ember nélkül nem fejlődnek,szimbióta paraziták..

2022. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7 Azt tudom, hogy a Sátán megfelelője Iblísz az iszlám vallásban. De a gonosz dzsinneket nem shaitanoknak hívják az iszlám vallásban?


[link]

2022. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
#7 ...Igen,az embert okolják a mostani helyzetükért aztán könnyen lehet,hogy igazuk van én nem tudom,sajnos nem emlékszem Atlantiszra :D ...viszont a démoni megszállások mögött ők vannak ez holtbiztos..
2022. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!