Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bátyámnak az arcán 3 karmolás...

Bátyámnak az arcán 3 karmolás nyom vót miért lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre az arcán és megkérdeztem tőle mi történt és azt mondta Borotválkozáskor történt De én éreztem Hogy nem ez lehetett a valódi Ok valamit titkol előttem valaki tudja esetleg Hogy miért lehetett az arcán 3 karmolás nyom egymás alatt? Egymás alatt 3 volt

2022. jún. 24. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... kategóriából ítélve gondolom valami démonra gyanakszol vagy ilyesmi.....


Pedig a legtöbb esetben arról van szó, hogy az ember arca kiszáradt, álmában megvakarta és a saját körme sérti fel durván a bőrét.


De az is lehet, hogy azért titkolózik, mert egy ordasnagyot szexelt a csajával és annak hevében kapott a csaj az arcába. A hátán nincsenek karmolásnyomok?:D

2022. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Hát aztat én meg nem mondom neked,de nem én vótam esküszöm.
2022. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egyes írja, vagy amit a bátyád maga mondott. Ennyit erről, de úgyis trollkérdés. Ha nem az, akkor meg teljesen felesleges bármit írni, mert te már a fejedbe vetted, hogy démon. Szóval igen, démon volt, kezdi valószínűleg megszállni. A démonok közöttben, ami egy dokumentumfilm, és teljesen valóságos, is elmondják, hogy az elején a démon mindig úgy környékezi meg az áldozatot, hogy pszichológiailag és testileg kikészíti. Tehát sebek. Szóval hívd a varázslót, meg papot, mert ördögöt kell űzni. Ha bemész a zártosztályra, ami valójában egy szellemírtóképző, csak így hívják, hogy álcázzák, hogy valójában mit csinálnak ott, akkor ott téged is meg fognak tanítani, hogy űzd el a démonokat. Persze ez bentlakásos iskola. Sok cuccot ne vigyél, főleg éleset, vagy övhöz hasonló dolgot, mert a szellemek a kiképzés alatt néha a tanítványt megszállják, és lehet, hogy ilyen eszköz segítségével kárt okoz a varázstanoncban, úgyhogy ilyeneket nem engednek be, ne lepődj meg.


Szóval menj be, meséld el, hogy megvan a képességed arra, hogy lásd a gonoszt, de kell hozzá segítség, hogy irányítani tudd a képességeid, és el is tudd űzni a démonaidat :) pár hét alatt te is ördögűző leszel ;)

2022. jún. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy borotválkozott, ismerősömnek is volt ilyen, őt gyerekkorába arcon kaparta egy macska.
2022. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyetlen volt borotválkozáskor.
2022. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezdjük Ott nekünk nincs macskánk és amúgyis régóta Furcsa Dolgok történnek a Házunkba és utána néztem a zajoknak De semmi Forrást nem találtam ahol Jöhetnének a zajok erre mi a magyarázat?
2022. jún. 27. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A zárt osztályon megmondják
2022. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6, továbbra is az, hogy a sjaát arcát vakarta meg....:D
2022. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!