Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valami a házamban?

Van valami a házamban?

Figyelt kérdés

Sosem hittem a szellemekben, de mindig féltem a házamban egy bizonyos ponttól, nem is tudom megfogalmazni miért, ott van egy nagy szekrény, és valami rosszat érzek ott.....

Mint mondtam, hülyeségnek tartottam a szellemeket, de a barátnőm elmesélt egy történetet, és azóta hiszek bennük.


Már azelőtt is féltem a szekrény mellé odamenni, mert olyan sötét és rossz volt ott, de ott van a nagymamám ágya, mindig ott alszik, ő nem érzékel semmi rosszat. De én már azelőtt is féltem odamenni, mielőtt hittem a szellemekben. Nem gondoltam semmire, egyszerűen féltem.


Az utóbbi napokban apukámmal beszélgettem (aki nem velünk él és rég találkoztunk), aki elmesélte, hogy van, hogy megérez dolgokat és megtörténnek. Igen, ilyen velem is van. Ijesztő dolgok is, pl. Egyszer csak a semmiből eszembe jutott egy tanárom, és rá 10 percre anyukám hazajött a boltból és mondta, hogy meghalt.

De volt, hogy egy cicámat, éreztem, hogy ma még egyszer meg kell simogatnom, mert holnap már nem tudom. És nem volt semmi baja, de másnapra elpusztult.

(Persze, lehet, hogy volt, vagy elkapták a kutyák vagy kiment. Nem tudom, de a lényeg, hogy egyszerűen tudtam, hogy ez lesz)


Aztán keresztanyám is mesélte, hogy gondol valami kajára, vagy kimondja és pont az lesz a tv-ben, vagy pont az a film megy amire gondolt 1 héttel ezelőtt, hogy de rég ment.


Nem tudom, hogy a családban ez valami örökletes dolog e de tegnap átjött az unokatesóm, és beszélgettünk a túlvilágról, meg ilyenekről, felhoztam a szekrényes témát, hogy nem merek odamenni. És elmesélte, hogy ő sem mert odamenni soha. És akkor itt nyert érteslmet,, a nem tudom miért, de mi ketten nem merünk odamenni.


Lehet, hogy érzékenyebbek vagyunk az ilyenekre, én sosem láttam szellemet vagy ilyeneket. Én mindig úgymond a "jövőt mondom el", de nem úgy, hogy most kérdezik mi lesz velük jövő héten. Azt nem tudom. Néha csak jön egy érzés, hogy mi van ha ez lesz... És akkor megtörténik.


Unokatesómnak viszont tényleg lehet valami, mert még tavaly előtt nagymamámnak a testvére meghalt, és mikor még nem is tudta, hogy hol van, csak úgy ok nélkül elkezdett sírni éjjel, és másnap tudta meg mi történt.


De az durva volt amit tegnap elmesélt. A nagypapám decemberben halt meg, és unokatesóm sírva mesélte el, hogy akkor amikor még kórházban volt, (de nem halt meg, csak másnap) érezte, hogy ott van vele.

Még nem halt meg a papám, de az unokatesóm érezte, hogy ott van vele, és másnapra meghalt.

És akkor mesélte, hogy anyósa (vagyis, még nem házasok a pasijával csak.... Járnak)

apukája már rég meghalt, és néha csak benyomódik mellette az ágy, rendesen érzi, és olyankor tudja, hogy az apukája van ott, nem fél.


De ami velem történt pár héttel ezelőtt, attól nagyon megijedtem.

Este a konyhán hallottam lépkedéseket, talán azt is, hogy valaki ivott, és a mamám hangján beszélt. Lehet, hogy ezt már én kéozeltem be, de a lépkedéseket hallottam. Megnéztem, és a mamám ott feküdt az ágyban. Nem álom volt, még be is fogtam a fülemet, annyira féltem.

Ami ijesztő, hogy a papám mielőtt meghakt, gyakran kiment éjjelente inni, nem tudom.....


Anyukám egy ismerőse mondta, hogy az ő férje hajnaki 1 körül halt meg, és utána valaki mindig hajnali 1kor zörgette a redőnyt, és mondta neki, hogy tudja, hogy ő az (férje) és azóta abba maradt a zörgetés.


Van egy ismerősöm, aki hisz az ilyenekben, és, hogy sok ember nem fogadja el, hogy vannak látó emberek.

Tudom, hogy sokan nem fogják elhinni nekem, de csak érdekel, hogy miért, vagy van e valaki akinek hasonló tapasztalata van, hogy ilyen véletlenek történnek vele mint az én családommal?



2022. jún. 26. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szellemi világ létezik, körbevesz minket, de nem igazán van befolyással többnyire az emberek életére.

Nagyon kevés ember így-úgy érzékeli ezt, még ennél is kevesebben látnak is belőle valamit, de nekünk többieknek ezzel nem kell foglalkoznunk.

Ha te nem vagy járatos a negatív lények előzésébe, bár én nem vagyok keresztény, érdemes lenne egy papot megkérni hogy szentelje meg a házat, azt a szobát, a szekrényt, hogy elűzze a negativitást, a Názáreti hívei nagy erővel rendelkeznek ilyesmire.

2022. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező!


Nem egyedi az eseted, nálam pl. teljesen elfogadott a szellemvilág és a megtapasztalások és aki érzékenyebb, az érzékelni tud sok mindent.


Addig nincs ezzel baj, amíg nincs veszélyben az életed.

Az imádság, a hit, a tértisztítás, pozitív belső tér kialakítása, esetleg pap általi házszentelés sokat jelenthet.


Azt a para szekrényt meg dobjátok ki vagy költözzetek el!

2022. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Honnan van a szekrény?

Lehet az is, hogy a lakás azon pontján történt valami rossz dolog.

Lehet ott zavaró földsugárzás is (radiesztézia).

Lehet, hogy csupán nagyon "szerencsétlenül" lett berendezve az a szoba és ha a színek és elrendezés, a bútorzat meglenne változtatva, akkor máris jobb érzés lenne ott.

2022. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Van ott valami.
2022. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Szerintem is van ott valami.

2022. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem szerint nincs, de ha félnél esetleg kérhetsz a paptól egy kis szentelet vizet vagy akár meg is áldhatja a házat
2022. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Jah mert fél liter víz megállítja a fura hangokat a házban.

2022. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!