Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy tündért! Elhiszed?

Láttam egy tündért! Elhiszed?

Figyelt kérdés

Voltam ír országban nyaralni 1 hetet.2 nap alatt egy furcsa dolog történt.

Gyönyörű dimbes dombos vidéken nyaraltunk,körben erdővel,szép tóval folyókkal stb.Szóvak gyönyörű hely volt.

Egyik este éppen mentem haza felé,ugyanis ki ugrottam sétálni egy kicsit.Már sötét volt.Énekelgettem,mert jó kedvem volt,megtanultam egy ír dalt.Na mindegy a lényeg,hogy egyszer csak ilyen zene szót hallottam meg a közelből.Egy embert sem láttam,mentem a hang irányában és egy szép tisztásra értem ki,mert onnan hallottam a hangokat.Egyre erősebben és tisztábban,tudtam 100%-ra hogy onnan jön.Azt hittem valami esti buliba csöppenek,de mire átvágtam gizen-gazon,és kiértem a tisztásra,abban a pillanatban a zene abba maradt.Mint amikor hirtelen lekapcsolod a rádiót.Ami érdekes még hogy a tisztáson a teljes sötétségbe,és szinte csak a hold világított két apró színes pontocskát láttam repkedni.Úgy repült mint valami lepke,össze vissza de mégis ilyen szépen.Egyik világos zöld volt másik sárga.Gyönyörű színük volt.

Feléjük szaladtam,de érdekes módon akkor elkezdtek távolodni,és berepültek a fák közé

Szóval szerintem tündér volt.Vagy léteznek éjszaka világító lepkék?De az is érdekes,hogy a lepke az nem repül el ha meglát egy embert,ugyanúgy röpköd.

30-as évek elején járó felnőtt ember vagyok,nem nagyon hiszek a természetfelettiben,de ez most engem nagyon megfogott.

Mikor visszaértem a szállásra,a feleségemnek elmondtam mi történt.Ő csak nevetett először,mondta hogy biztos csak valaki szórakozott,bekapcsolta nekem a zenét majd hirtelen le.De a két pontra már ő sem tudta a választ,és csak annyit mondott hogy az írek eléggé hisznek a tündérekben,mert korábban beszélgettünk pár falusival,és az idősebbek mondták hogy az egy nagyon ritka alkalom amikor egy ember lát egy tündért,de sosem fogja elfelejteni egész életében.Volt a beszélgetésnél 2 ember,ők is láttak,de még fiatalabbik korukban.

Vélemény?Nem azt kérdeztem mit láttam,mert tudom hogy mit!

Csak kiváncsi vagyok a ti véleményetekre!


2010. szept. 23. 20:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Szerintem is tündérekkel találkoztál. Erdély területén is nagy a valószínűség a találkozásra. A pilisben is vannak nagyon szép részek az erdőben ahol ha nem is látsz tündért, de a természet szellemek nyomaira rálelsz. Nem akárki részesülhet abban, hogy megpillanthassa őket. Nagyon szeretik a zenét főleg a fúvós hangszerek hangját. De ami számít a közelükben lévő embernek a lelki tísztasága...

2010. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Hát.. a kelta mitológia nagyon híres a tündéreiről...
2010. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Szentjánosbogár? Az nem lehetett?
2010. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Elhiszem neked. Én is gyakran sétálok erdőben, de tündért sajnos még soha sem láttam.(A tündérek létezésében nem igazán hiszek, de ez nagyon érdekes...) Egyébként az a két világító dolog lehetett akár szentjánosbogár is. Ettől függetlenül hiszek neked.
2010. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
84%
lehet h igazad mondtál
2010. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a kertben láttam egyet. a normafa közelébe lakok.De nem biztos h tündért láttam de nagyon érdekes volt
2010. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Én sem láttam még tündért, de ezek a természetfeletti lények a gyönyörű tájakat, tisztásokat, virágokat, erdőket kedvelik, ahol a csend nyugalma, valami csodás érzés. Én hiszek neked. Ne feledd el őket, lehet ők voltak az oltalmazó tündéreid.
2010. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

szia


nem tudom igazat írtál-e, ez az internet....de én a szobámban láttam egyszer vmi repkedő fénypontot...gyorsan cikázott ide-oda 3-4 mp-ig aztán eltűnt, és nem a szemem sarkából láttam, nem beképzeltem, és nem szentjánosbogár volt, és nem kintről jött be a fény. nem az a fajta élmény volt, amikor a szemed káprázik, és egy pillanatra látsz valamit, ami amúgy nincs ott...szóval meglepő volt. persze én is hazudhatok:) de nem hazudok, és gondoltam leírom, mert a történetedről rögtön eszembe jutott.

2010. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a szentjánosbogár, más bogarak is foszforeszkálnak a sötétben. Lepkéről nem tudok, de ilyen hernyószerű izékről igen, szóval biztos van lepke is.


Viszont a zene, és az hogy eltűntek, az tényleg érdekes, főleg hogy írországban történt :)


Tündér vagy nem, biztos jó élmény volt!

2010. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
87%

Talán tényleg lehetett szentjánosbogár, végül is megijedhetnek az embertől, vagy ha zajt hallanak:) Én egyébként nem nagyon hiszek az ilyenekben, de most, hogy ezt írtad, feltevődött bennem a kérdés, hogy ha tündér is lenne, az ilyen mini lenne?

Egyébként irigyellek, hogy Írországban lehettél, biztos gyönyörű volt:)

2010. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!