Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet a paranormális...

Mi lehet a paranormális élményemre a magyarázat? Nagyon félek még mindig.

Figyelt kérdés
Az volt hogy mentem volna ki a kertbe amikor megláttam hogy egy alacsony öltönyös férfi áll a kert közepén. Nagyon megijedtem és beszaladtam a lakásba. Onnan figyeltem az alakot ami egy ideig állt aztán meg indult a kert vége felé és eltűnt. Másnap mikor bent voltam a lakásba nézelődtem a kertbe. Ott megláttam egy árnyék szerű alakot.Egy ideig a kert közepén állt mikor hirtelen füsté vállt és eltűnt. Ezután egy újabb árnyékszerű alak jelent meg ami változtatta a méretét. Hol megnőtt hol összement. Aztán hirtelen eltűnt. Ott álltam lefagyva és fel se fogtam hogy mi történt. A jelenség után félve ugyan de kimentem a kertbe. Ahol az alakzatokat láttam jóval hidegebb volt a levegő mint máshol valamint a fű is ki volt száradva ezen a területen pedig máshol szép zöld volt és nincs árnyékolásba ez a terület. Erre mi lehet a racionális magyarázat? Még mindig nagyon félek ezek után

2022. aug. 27. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Skizofrénia
2022. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Darius- ***** válasza:
66%
Kísértet. Ahol a levegő lehűl, az egyik jele annak, hogy ott vannak. Slenderman története jut eszembe, az is öltönyben van.
2022. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A mi lakásunkban 3 kísértet is van. Igazából már megszoktam őket meg nem bántanak.
2022. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szellem, árnyékember,valami entitás, vagy átutazó kóbor lélek. Figyeld, hogy lesz e máskor is ilyen.
2022. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Volt arca az öltönyös alaknak ?

Esetleg kalapban volt ?

2022. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt neki arca igen kalapot nem viselt
2022. aug. 28. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
#7 Hol történt ez?
2022. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Darius- ***** válasza:
35%
5-Éppen az ezotéria kategóriában írsz. Miért nem a tudományok rovatot nézed? Ment a piros.
2022. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Darius- ***** válasza:
95%

1- Ha skizofrén, akkor miért hűlt le a levegő ? Én nem olvastam ilyet sehol. Te is inkább a tudományok rovatot kéne nézd, ezt hagyd meg nekünk, akik hisznek ezekben.

Persze könnyű mindent a tudománnyal megmagyarázni, ezelőtt 400 évvel azt sem tudták, hogy oxigén létezik. És ki tudja még mi fog kiderülni a jövőben.

2022. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, képet miért nem készítettél róla?
2022. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!