Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mentél már be Angliába kísérte...

Mentél már be Angliába kísérteties kastélyokba?

Figyelt kérdés
Ha igen, személy szerint milyen paranormális tevékenységekkel találkoztál?

2022. aug. 30. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, Angliába is hetente járok ki.
2022. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem léteznek kísértetek.
2022. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én mennék,mindig érdekelt a dolog csak nincs aki merne eljönni velem
2022. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én 1 évet éltem egy volt dologházban, és ha valahol vannak meggyötört lelkek, na ott biztos. Tuti durvább dolgok voltak ott, mint bármilyen kastélyban.


Azon kívül, hogy mállott az egész, és emiatt lehetetlen volt takarítani, más nagyon nem volt.


A 60+éves rozoga sash window lemosása mondjuk felér egy közepes ördögűzéssel, abba tutifix belement valami ártó lélek, mert többször kicsin múlt, hogy nem zuhogott a karomra az egész.

2022. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Én is szívesen mennék, csak nekem sincs kivel.

2022. szept. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Angliában 1x jártam, de hidd el, egy patológiai osztály sokkal parább a formalinba áztatott csecsemőkkel
2022. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
59%
Nem.
2023. febr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
82%
17. századi majorságban dolgoztam, ami át lett alakítva hotellé. Semmi. Mellette volt az All Saint's Church, egy picike templom, néhány sírhellyel, szintén semmi.
2023. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!