Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miben különböznek tőlünk...

Miben különböznek tőlünk emberektől az angyalok és a démonok és egyéb természetfeletti entitások?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Abban, hogy mi létezünk, ők meg nem.
2022. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Abban, hogy nekünk van térben körülhatárolt, idő múlásának alávetett, anyagi, érzékszervekkel rendelkező testünk, nekik meg nem.
2022. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

#1 tudtam, hogy valaki kihasználja😂



Pl. Abban, hogy ők talán nem is humanoid lények. A biblia szerint az angyalok nem is "szárnyas emberek" hanem inkább, dolgok... Amiket nem látunk. Vagy üsd be googlen, mert nem tudom elmagyarázni.


A démonok sem biztos, hogy "ördögiek", azt olvastam, vannak gyönyörű démonok is.

De amíg nem tudjuk meg, nem tudhatom...

2022. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Az angyalok és a démonok anyagi testtel nem rendelkező szellemi lények.

Az angyalok Isten szolgái, hírnökei, nem várnak el imádatot, segítenek az embereknek ha Isten is úgy akarja. A démonok pedig rosszindulatú entitások, akik ártani akarnak az embereknek.

Az “egyéb természetfeletti entitások “túl sok mindenre érthető, lehetnél egy kicsit konkrétabb.

2022. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Darius- ***** válasza:
45%
Megválaszolták már kik az angyalok és démonok. Egyéb entitások kapcsán szerintem kísértetekre, tündérekre, talán valamilyen mitológiai lényekre gondolhatott. Ez megint tág, mert a mitológiai lények teljesen másak, legtöbbnek van teste, de a kísérteteknek nincs. Csak úgy lehet testük, ha megszállnak valakit.
2022. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy te ember vagy, lehet hogy a démonok és angyalok nem tudják magukról hogy ők démonok/angyalok.
2022. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!