Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek az emberek minek a...

Ezek az emberek minek a hatása alatt lehetnek?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy démoni megszállás alatt vannak, vagy valamilyen tudatmódosító hatása lehet ez?


Videó: [link]



2022. szept. 15. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem valamilyen drog miatt ilyenek. De nem tudom
2022. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Meséld el a videót
2022. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Kábítószerek, sajnos. Az utcán árult, összekotyvasztott szerek szoktak ilyen dolgokat okozni, és nagyon sok sajnos maradandó mentális károsodást is okoz.

Illetve, sok személynél láttam vérző sebeket, amit a túlzott vakarózás okoz. Elvonási tünetként, illetve a szer hatása miatt is előfordulhat hogy kényszercselekvésként elkezdi vakarni a bőrét, és nem veszi észre azt sem ha már bőr sincs amit vakarhatna, mert lejött.

Rendszerint a rossz minőségű, ismeretlen anyagokból készült olcsó szerek szoktak ilyet okozni. A patkányméregtől a csótányirtóig akármi lehet benne, éppen ezért fog maradandó károsodást is okozni, illetve ezért is okoz extrém tüneteket. Úgy mint kényszercselekvések (vakarózás, hajtépés), kicsavart testtartás és úgy általában koordinálatlan mozgás, viselkedésbeli változások mint paranoia, mánia, hallucináció, téveszmék, agresszió...Sorolhatnám napestig. Agyilag egyáltalán nincsenek maguknál, elvesztik a realitásérzetüket, időérzéküket, nem tudják hol vannak és miért. Ha kitisztul az elméjük akkor valszeg emlékezni sem fognak a történtekre.

Sajnos, ez egy olyan dolog ami nem kapcsolható a mágiához vagy az ezotériához, mert ezt kábítószerek okozzák.

2022. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Amikor nincs pénzük normális anyagra, csak az alja marad, amik ilyeneket okoznak.
2022. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is drog, nagyon kivannak szegények. :(
2022. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon durva, biztos hogy valami drog hatása alatt állnak. Az egyik legdurvább az volt mikor a férfi egy késsel a saját hasát szurkálta.
2022. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Drogos állatok.
2022. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!