Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet próbáltam idézni de...

Szellemet próbáltam idézni de nem jött össze mit tegyek hogy sikerüljön? Csak az Irjon aki hisz a szellemekben!!!

Figyelt kérdés

Szoval fehér gyertyát gyújtottam le raktam a földre szólítottam a szellemeket és semmi csak pár fura zaj de más semmi aztán rajzoltam egy Ouija táblát Oszt az se semmi nem működött tudtok Olyan szellem idezesi módszert amihez csak tükör kell meg pár fehér gyertya?



Én amúgy azt hallottam ha tükörre egy ajtót rajzolunk és 3szor kopogunk rajta akkor az Ördög kapuja Fog kinyilni és át visz minket a túl Oldalra ez igaz?



MONDOM CSAK AZ IRJON AKI HISZ A SZELLEMEKBEN! ES A KERDESEMRE VALASZOLJATOK! KOSZONOM!



2022. szept. 19. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Hiszek a szellemekben, de nem tartom jó dolognak az efféle próbálkozást. Ha nem tudod mit csinálsz, hogyan akarod majd visszaküldeni? Nehogy azt hidd, hogy jó móka, komoly problémád is lehet belőle.
2022. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Marha vagy. A saját hülyeségedért neked kellene szívnod, de más is fog miattad.
2022. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Mázlista vagy. Nekem azonnal sikerült egy szopófantomot megidézni. Egész hétvégén a farkamon cuppogott. Csak ma hajnalban eresztett
2022. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ezt bízd a profikra. Nagyon veszélyes dolgok ezek. 18 éve foglalkozok okkultizmussal, de ilyen badarságot ritkán hallok.
2022. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
A volt barátom is "szórakozott" ezzel, csak ő a baráti társaságával. Az eredménye az lett hogy ketten meghaltak az ötből tragikus hirtelenséggel, ráadásul mindenki átkozott lett. Nagyon nehezen szabadult tőle.
2022. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a halál az se érdekel ha itt ragad a szellem csak végre sikerüljön szellemet idézni mondja meg valaki egyedül hogyan tudnek szellemet idézni
2022. szept. 19. 13:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye, bohóckodik itt gyertyákkal xD hány éves vagy, 12?
2022. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Egyék sok babot.
2022. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok!
2022. szept. 19. 18:41
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
67%

"Csak az Irjon aki hisz a szellemekben!!!"

Aha. Matekból meg csak az korrepetáljon aki szerint 2x2=3.

2022. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!