Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért vágyom arra, hogy egy...

Miért vágyom arra, hogy egy női földöntúli lény elraboljon magával és elvigyen innen egy másik világba ahol belém szeressen és teljesen magáévá tegyen (szó szerint)?

Figyelt kérdés
2022. szept. 22. 21:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Viszont ha mégis ilyen történne és elvinnének akkor remélem, hogy nagyon boldog lehetnék ott!
2022. szept. 24. 21:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meghalnál az oxigényhiánytól.
2022. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mostanában depressziós vagyok, amikor kiírtam a ezt kérdést rossz napom volt. Néha amikor az ember maga alatt van, akkor eszébe jut mindenféle érdekes gondolat.

Sokszor azt képzelem, hogy nem akarok itt lenni a saját életemben, hanem valahol egész máshol és más. Azért mert nem szeretem az életem és nem szeretem magam. Miért kell itt lennem?


Ha itt vagy te női lény és hallod/látod az én gondolataimat gyere le a Földre és rabolj el innen magaddal!

2022. okt. 8. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!