Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elérhetem, hogy megjelenjen,...

Elérhetem, hogy megjelenjen, testet öltsön nekem egy angyal, akár arkangyal/főangyal, jazata akivel beszélhetek is? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a próféták közül voltak olyanok, akik saját szemükkel láthatták egy angyal földi megtestesülését.


Mit kell tennem, hogy láthassak angyalt?



2022. szept. 28. 16:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*, akivel
2022. szept. 28. 16:57
 2/13 anonim válasza:
41%
Vagy el kell hunynod, vagy egy kis LSD
2022. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kereszténység szerint az angyalok elsősorban az emberi képzeletet használva jelennek meg és kommunikálnak az emberekkel. Ha felvesznek konkrét fizikai alakot, akkor az egy az angyal hatóereje által létrehozott, organizálatlan látszattest, ami olyasmi, mint a ruha az emberen. Tehát nem tartozik a lényükhöz úgy, mint a mi testünk.
2022. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3.

És ezt hogy tudnám elérni?

2022. szept. 28. 18:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az angyalok látszattestének fizikai megjelenéséhez Istennek fel kell függesztenie a természeti törvények egy részét, ezért nem valószínű, hogy ez csak úgy elérhető.


Ilyesmi csak eszkatologikus eseményeknél fog történni.

2022. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
El! De ehhez egyfajta kapcsolatot kell kialakíts! Magyarán érezni kell a gondolatait! Valahogy üzenetét kell adnod neki, szimbólisztika stb. Én régebben az álmomban kommunikálnak velük, mindig megmondják, mi fog történi az adott helyzetben. Sőt, ha megjelennek általában világító fény van a testük körül. Képesek gyógyítani sőt mi több nagyon nagy varázserővel rendelkeznek. Bárkit képesek magukkal hozni. Kell lennie medálnak , torziós inga is jó. De mondom ez csak úgy lehetséges, ha már találkozol velük. Egyfajta akaratlanul is kell hozzá. Nekem például az egyik álmomban nyílt meg egy kapu, ahol mintha újra formáltak volna. Tehát az álmok egyfajta kommunikációt alakítanak ki köztünk és közte. De nem szabadon ellenségesnek lenni velük, mert könnyen megváltoznak. Sőt szerintem arról is tudnak, hogy épp most mit mondok róluk. De szerintem titokban akarják tartani a létüket.
2022. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Tegyük félre a szkepszist. Sok feljegyzést olvashatunk angyalok megjelenéséről, de azokban az esetekben az angyalok valamilyen fontos küldetésben, azaz feladattal, üzenettel, vígasszal stb. jelentek meg. Felsőbbrendű lényekről beszélünk, akiket nem lehet csak úgy odahívni, mint egy redőnyszerelőt. Kényszeríteni meg aztán biztos nem lehet őket. Az is nyilvánvaló, hogy nagyon ritka esetekben történik ilyesmi, és jellemzően szentekhez vagy az egyház jelentős személyeihez, fontos eseményekhez stb. kötődik. Még a pápaválasztásokra sem "járnak el" az angyalok.


Aligha te leszel a következő, vagy ha mégis, az nem a gyakorikérdéseken fog eldőlni. :)

2022. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha az ezotériában olyan szintet érsz el, hogy csupán gondolatoddal tudod kényszeríteni egy cég vezérigazgatóját, hogy azonnal jelentkezzen nálad a portán, könnyem megidézni tudod bármelyik arkangyalt.
2022. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Imádkozd el az angyalok Királynője imát minden nap.
2022. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
13%
Tudatmódosító szereket ajánlom figyelmedb, a "próféták" is nyilvánvalóan ezt tették, tulajdonképpen az összes vallás ugy született hogy valaki baromira be volt állva
2022. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!