Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezett bloody mary? és igaz...

Létezett bloody mary? és igaz a története? Vagy csak egy kitalálció?

Figyelt kérdés
esküszöm befostam.
2010. okt. 4. 21:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
A tükörnek nincs semmiféle rituális ereje, sem a körnek.A tükör mögött nincs semmi, sőt a tükörben sem, ezért teljesen mindegy, hogy mit mondasz, nem tud a semmiből megjelenni egy szellem.
2010. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
62%
Én is ismerem, esküszöm, én is besz**tam.Én olvastam valahol, de úgy hogy éjszaka 12 órakor a tükör előtt fésülöd a hajad, és 3-szor elmondod a nevét(leírni se merem, nem hogy kimondani,még nappal sem), és akkor megjelenik. Ha hátranézel megöl, ha előre akkor elvisz valahová, de nem egy kellemes helyre, az biztos. Vagy kivájja a szemed, erre a részre nem emlékszem. Vagy két hónapig rettegtem, utána már nem emlékeztem, de azóta sem merek éjszaka a tükörbe nézni, de nem miatta, hanem a szellemek miatt. Kösz, hogy eszembe jutattad, most megint rettegni fogok. De ne félj tőle, egyszerüen ne mond ki a nevét, az éjszakás előhívással pedig ne próbálkozz, mert már olvastam fórumokon, hogy valaki mesélte hogy egy ismerősének ismerőse megpróbálta, és pár hónappal rá meghalt. Szerintem hazudott, de minden esetre ne próbáld ki.
2010. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,csak vicceltek,ironizáltok. Mert ha komolyan gondoljátok,akkor...
2010. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
és ha oldalra nézek mit fog csinálni?:D vagy észak kelet fele?:D
2010. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Létezik mert már megidéztük egyszer és majdnem belehaltunk!Szerencsénkre ép akkor nyitottak be és kapcsolták fel a villanyt az osztálytársaim!Azóta se idézünk,csak képről!
2010. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy idézés sikeres, csak a megzavarás és villanykapcsolás nem zárja az átjárót.

Ha igaz lenne, amit írtál, utolsó, akkor bizony ott lesne rátok még most is..

2010. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
utolsó akkor csak megzavartákés akkor tünt el de utána visszazártuk a kapuT
2010. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
60%

Figyelmetlenség, vagy megkésett kapuzárás egyenlő a veszéllyel: megtámadhat, megszállhat, itt maradhat, nyomodba szegődhet...

Nem hiszem hogy képesek lennétek arra, hogy a világba átlépett szellemet idézzétek magatokhoz, és küldjétek vissza a síkjára, amit egy egyszerű kapuzárás nem tesz meg.


A legenda kacsa, ez csupán technikai vita.

2010. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
12:57-es vagyok. Nyugi, mindesetre szerintem kamu. Ne foglalkozz vele, ne higy benne és akkor semmi para.
2010. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
én azt mondom a biztonság kedvéért higgyél benne, mert ha igaz, és nem hiszel benne és úgy mondod el, akkor az szívás, de ha hiszel benne, valszeg nem mered majd kipróbálni.szal érted...
2011. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!